Volkswagen jaunums – pašlīmeņojošās emblēmas!

Volkswagen jaunums - pašlīmeņojošās emblēmas!

Auto industrija attīstās ik dienas. Katrs ražotājs cenšas katru reizi sabiedrību pārsteigt ar ko jaunu un vēl nebijušu. Laikā, kad lielākā daļa pasaules auto brauca ar parastām plastmasas emblēmām, briti ņēma virsroku. Kā vienu no progresīvākajiem jaunumiem pirms 10 gadiem uzskatījām uzņēmuma Rollce Royce veidoto pašlīmeņojošo emblēmu tā diskos. Pašlīmeņojošā emblēma ir no metāla veidota auto markas logo diskos. Zem emblēmas ir gultnis, lai neatkarīgi no riteņa griešanās un griešanās ātruma, tas vienmēr būtu vertikāls un visiem saprotams.

Foto: YouTube

Pēc britu ražotāja izveidotā jaunuma, neviens to nesteidzās ne kopēt, ne pārpirkt. Taču nu šo elementu aizguvuši arī Volkswagen ražotāji. Ekskluzīvais auto elements būs pasūtāms vai nopērkams uz vietas auto salonā, nevis komplektējot jaunu auto. Pašlīmeņojošās emblēmas auto diskos nebūs pieejamas visiem Volkswagen modeļiem. Patiesībā, interesanti, ka šo detaļu auto komplektācijā nevarēs pievienot greznākajiem zīmola modeļiem kā Touareg vai Phaeton. Pašlīmeņojošie auto logo būs pieejami up!, Polo, Lupo un T- cross koncerna modeļiem.

Kā noskaidrojām pie Volkswagen Latvija pārstāvjiem, tad tuvākā VW ražotnes noliktava ir Polijā. Piegādes laiks atkarīgs no aksesuāra atrašanās noliktavā. Piegādes laiks mērāms no 3 dienām līdz 2 nedēļām. Izrādās, šo emblēmu pasūtīšana nav tik vienkārša, kā zvans uz salonu. Lai arī viens auto modelis, diski var atšķirties, kas nozīmē, ka arī emblēmu diametrs var atšķirties. Tāpēc, dodoties pasūtīt jaunus aksesuārus savam auto, līdzi ņem automašīnas tehnisko pasi vai noraksti šasijas numuru, pēc kā VW salona darbinieki varēs noteikt precīzu oriģinālo disku lielumu. Šāda ekstra Jūsu auto cenu palielinās vien par 174

"Mēs šeit neesam pilnīgi no jauna izgudrojuši riteni, bet mēs zinām, ka šis jaunais produkts dažus klientus iegriezīs līdzi," saka Džeimss Volss, Volkswagen Lielbritānijā aksesuāru un prezentmateriālu menedžeris.

Par jauniem atklājumiem nozarē un skaistām automašīnām,

Tavs padomdevējs,
Autoplacis.lv

Atstājiet savu komentāru