Vjetnamiešu blogeri uzbūvē kartona Lamborghini ar motoru (+VIDEO)

Vjetnamiešu blogeri uzbūvē kartona Lamborghini ar motoru (+VIDEO)

Vietējie vjetnamiešu blogeri uzbūvējuši Lamborghini aventador SVJ kopiju, par projektu kopējās izmaksas ir bijušas 500 dolāru. Blogeri veltīja šim projektam piecus mēnešus, lai uzbūvētu pēc iespējas precīzāku kopiju. Automobiļa šasiju jaunieši bija izgatavojuši paši ar savām rokām, izmantojot vislētākās detaļas un detaļas no metāllūžņiem, bet virsbūve sastiprināta no izturīga kartona plāksnēm.

Lai mašīnas vizuālais izskats līdzinātos tuvāk šim super auto, blogeri bija izgriezuši kartona plāksnēs stūrainās acis (lampas), kārtīgi pacentušies izlocīt motora parsega daļu, gaisa uztvērējus un spliteri. Lai pieturētos pie oriģinalitātes, puiši bija izveidojuši uz augšu atveramas durvis, kā jau kārtīgam super auto. Šajā auto ievietotais motora tilpums izpilda 150 kubikcentimetru spēku.

 

Neskatoties uz to, ka rezultāts nav nekāds spožais, bet fakts, ka puiši, lai uzbūvētu kopiju šim auto ir izmantojuši tikai 500 dolārus, ir apbrīnojami.

 

 

 

 

Oriģinālais Lamborghini Aventador SVJ aprīkots ar 6,5 litru V12, kas attīsta 770 Zs un 720 Nm. 100 km/h kupeja sasniedz 2,8 sekundēs, maksimālais ātrums 350 km/h, bet cena aptuveni 470 000 eiro.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Atstājiet savu komentāru