Pieejams jaunais Opel Vivaro-e elektriskais furgons

Pieejams jaunais Opel Vivaro-e elektriskais furgons

   Autobūves kompānija ''Opel'' Vācijā  ir uzsākusi pasūtījumu pieņemšanu no klientiem, kuri vēlas iegādāties jauno elektrisko piedziņas automobIli Opel Vivaro-e. Tagad Opel piedāvājumu klāstā ir pievienojies jauns elektriskais modelis Vivaro-e, kas ir neapšaubāmi draudzīgs videi. Opel Vivaro-e ir jaunais kravas transportlīdzeklis, ko jau šogad saņems autodīleri.

 

Vācijā šī jaunā automobiļa sākotnējā cena ir 35 650 eiro, bet atrēķinot 9000 eiro lielo valsts dotāciju, izmaksās vien 26 650 eiro. Pircējs, kurš gribēs iegādāties jauno automobili, viņam būs dotas divas izvēles iespējas: ar 50 kWh litija-jonu akumulatoru 230 km distancei vai 75 kWh akumulatoru līdz pat 330 km veikšanai.

Jaunā Opel Vivaro-e kravnesība ir 1200 kg, un, ja izmantos piekabi, tad vēl 1000 kg (maksimāli atļautais svars). Elektriskais furgons aprīkots ar 136 zs elektromotoru, kas attīsta 260 mn griezes momentu, kurš var attīstīt maksimālo ātrumu 130 km /h.Opel Vivaro-e ir iespējams uzlādēt ātrās elektro-uzplādēšanas stacijās ar 100 kw līdzstrāvas iekārtu. Izmantojot šo iekārtu, tas nozīmē, ka 50 kwh versiju var uzlādēt līdz 80%  30 minūtēs, bet ar 75 kwh 45 minūtēs. Šī automobiļa standarta komplektācijā ietilpst 11 kw borta lādētājs trīs fāzu maiņstrāvai. Opel akumulātoram dod astoņu gadu garantiju vai 160 000 km garantiju.

 

 

Mūsdienu tehnoloģiju attīstība arī auto nozarē uzņem apgriezienus, elektromobiļi acīmredzot būs nākotnes cilvēku ikdienas pārvietošanās līdzeklis, ja vien pasauli nepārsteigs jaunu auto paveidi, kas nebūs uz elektrību vai visiem pierasto degvielu. Opel Vivaro-e - noteikti mūsdienīgs auto elektro-mīļiem, tiem, kas rūpējas par vidi elektromobilis Opel Vivaro-e noteikti varētu būt intereses vērts.

 

Jūsu informatīvais auto nozares un tirdzniecības portāls,

www.autoplatform.lv

Оставить комментарий