Pārdod auto gudri jeb kā uzņemt satriecošas auto bildes!

Pārdod auto gudri jeb kā uzņemt satriecošas auto bildes!

Vēlies iemūžināt savu auto un pārdot to gudri, bet nezini kā? Vēlies uzņemt kvalitatīvas auto bildes, lai potenciālajam pircējam iemirdzētos acis, bet nezini kā? Zini savu auto vērtību, bet neproti uzņemt foto, kas liks iezvanīties tavam telefonam? Tas nemaz nav tik grūti! Izlasi zemāk redzamos padomus auto bilžu uzņemšanai un uzzini, kā likt savam auto izskatīties pievilcīgākam, kā pārdot auto par izdevīgāku cenu un kā pareizi panākt potenciālo pircēju uzmanību.

SOLIS NR. 1

Sagatavo auto no ārpuses!

It kā pašsaprotami, pareizi? Tomēr, ja kārtīgi paslīdēsim cauri sludinājuma portāliem, varam ieraudzīt, cik daudzus auto klāj putekļu, pat dubļu kārtas, uz kādas auto numurzīmes pat ‘guļ’ izšķīdušas mušas un ''citi zvēri''. Tas ne tikai sabojā auto bildes, bet rada nevīžīgu izskatu, un arī par īpašnieku neliecina neko labu. Mazgā, vasko, pulē, dari visu, kas nepieciešams, lai tavs auto mirdzētu, neaizmirsti par lukturiem, numurzīmēm, auto stikliem, kas bieži vien bildēs redzami ar neglītiem pleķiem un švīkām. Neviens, būsim reāli, nevēlas iegādāties netīru preci, ja tavs auto izskatīsies nevīžīgs, tava auto potenciālie pircēji aizslīdēs tev garām, jo viņi vienkārši nevēlēsies iegādāties šo ‘netīro preci’.

pardod auto, auto uzkopsana no arpuses

SOLIS NR. 2

Sagatavo auto salonu!

Sagatavo salonu, lai uzņemtu pēc iespējas kvalitatīvākas auto bildes. Uzkop, izņem visus nieciņus, kas izdaiļo jūsu auto no iekšpuses – mantas, rotaļlietas, pat gaisa atsvaidzinātājus, nekas no tā nav nepieciešams pie bilžu uzņemšanas. Noregulē auto sēdekļus vienā attālumā un augstumā (vēlams iespējami zemāk), piedodot auto salonam plašāku skatu. Turklāt auto salons bildēs izskatīsies labi, ja tas tiks fotografēts no aizmugurējā sēdekļa vai pat bagāžnieka.

SOLIS NR. 3

Izvēlies vietu!

Parasta nomaļa pļava vai ceļmala būs tieši laikā, lai uzņemtu lieliskas auto bildes. Vairies no kokiem un vadiem, kas var mest neglītas ēnas uz automašīnas. Nefotografē savu auto starp citiem spēkratiem, kā piemēru varam minēt visai populāro stāvlaukumu. Lūko arī pēc fona, lai spilgts auto ‘neguļ’ uz spilgta fona un gaišs auto nepazūd uz gaiša fona. Nebaidies no bilžu kvantuma, profesionāli fotogrāfi no kopējā bilžu skaita atstāj 1-10% no visām bildēm. Eksperimentē, lai sasniegtu vēlamo rezultātu!

SOLIS NR. 4

Izvēlies laikapstākļus!

Vairums no mums nav profesionāli fotogrāfi, tādēļ uzņemt bildes jebkuros laikapstākļos spēs tikai tie, kas ar kameru jūtas brīvi un ērti. Ieteikums - neuzņemt auto bildes spožā saulē, jo tas radīs spēcīgas ēnas, kā arī lūko, lai uz tava auto ‘neguļ’ paša ēna (daudz redzēts - nav glīti). Vislabāk tavs auto izskatīsies rīta vai vakara gaismā, kā arī nedaudz apmākušā, mākoņainā  laikā.

pardod auto, auto bilzu uznemsana, laikapstakli

SOLIS NR. 5

Izvēlies pareizo leņķi!

Nevajadzētu auto bildes uzņemt tieši no sāna vai priekšas, kas rada garlaicīgu skatu, vislabāk ir izmantot 45 grādu leņķi, kas ļaus redzēt iespējami vairāk no auto. Parasti auto tiek bildēts acu augstumā, bet vislabāk automašīna izskatīsies, ja bildes tiks uzņemtas tieši auto lampu augstumā, vai pat zemāk. Ja uzņemšanas laukums ir plašs, izmēģini auto iemūžināšanu no vismaz 10 metru attāluma. Pievērs īpaši lielu nozīmi auto lukturiem, diskiem, restēm un citām detaļām, kas liks pircējam uztvert auto komplektāciju.

pardod auto, auto komplektacija, bilzu uznemsana

SOLIS NR. 6

Nē! bilžu apstrādei!

Nav labuma bez ļaunuma, un otrādi. Ja pildīsi visus iepriekš minētos nosacījumus, tavam auto diez vai būs vajadzīgs fotošops, ne arī kādi citi uzlabojumi. Turklāt esot pavisam godīgiem, klients tomēr vēlas redzēt auto tādu, kāds tas ir, ar visām švīkām, buktēm (ja tādas ir). Dzīvē šos defektus nenoslēpt, un gudrs klients auto vēlēsies redzēt arī dzīvē, ne tikai fotogrāfijās – nemaldināsim citus!

Automašīnu cienītāju vidū ir dažādi iemesli, kādēļ tiek uzņemtas auto bildes – vai nu tās ir priekš privātā arhīva vai aizraušanās, priekš sociālo tīklu iekarošanas vai auto pārdošanas. No tā izriet – vai auto bildes krietni uzlabot vai pretēji – krietni saglabāt dabisko izskatu. Vairumam cilvēku auto nav tikai pārvietošanās rīks no punkta A līdz punktam B, tieši vīriešu vidū auto bieži vien ieņem augstāku punktu, kļūstot par viņa seju vai veidu, kā parādīt savu dzīvesstilu. Tieši šo emociju dēļ, kas pārsvarā virmo vīriešos, piemēram, pietuvinoties pārdošanas cenai (ja kādu dienu auto tiks pārdots), var būt visai neobjektīvs. Tādēļ tieši kvalitatīvas bildes, kas spējīgi izceļas uz citu auto fona sludinājuma portālos būs palīgs uzrunāt jūsu pircēju emocionālā līmenī, pārdodot auto par iespējami augstāku cenu.

Novēlam uzņemt lieliskas bildes, un galvenais - bez fotošopa!

Jūsu padomdevējs,
Autoplacis.lv

Оставить комментарий