Ģertrūdes ielas bruģī ielūzis BMW

Ģertrūdes ielas bruģī ielūzis BMW

Piektdien, 5. jūnijā, īsi pēc pulksten 10, Ģertrūdes ielā 14, Rīgā, bruģētajā segumā ielūzis BMW 3. sērijas universālis. Neilgi pirms pulksten 14 speciālā tehnika izvilkusi bedrē ielūzušo auto, un policija atjaunojusi satiksmi.
Valsts policija pulksten 10.32 saņēmusi izsaukumu uz Ģertrūdes ielu, kur divas automašīnas – "Mercedes-Benz" un BMW – ir ielūzušas bruģī. Automašīna "Mercedes" pati varēja izbraukt un tikt laukā no bedres, taču BMW tas nav bijis pa spēkam.
“Piektdien notiek hidrauliskā pārbaude Daugavas labā krasta siltumtīklos, kā rezultātā Ģertrūdes ielā ir atklāta siltumtīklu bojājumu vieta, paziņojis "Rīgas siltums". Apakšzemes komunikācijas tiek apsekotas – tās šeit būvētas 1963. gadā un savu laiku ir jau nokalpojušas.
Kā notikuma vietā informēja BMW autovadītāja, tad pa priekšu braucošais "Mercedes-Benz" bedri aizķēris ar diviem riteņiem, nobrāzis automobiļa apakšu, tomēr spējis no tās tik ārā. Aiz "Mercedes" braucošā BMW vadītāja neredzēja bedri un tādēļ tajā iekrita. Autovadītāja no spēkrata izkļuva pa aizmugurējām durvīm. BMW automašīna iegādāta vien aptuveni pirms mēneša.
"Rīgas siltums" uzņēmies pilnu atbildību un automobiļu īpašniekiem kompensēs zaudējumus, portālam "Delfi" apstiprināja "Rīgas siltuma" sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Linda Rence.

Rīgas domes pagaidu administrācijas vadītājs Edvīns Balševics atbildīgajām domes amatpersonām pieprasījis skaidrojumu par iebrukušo Ģertrūdes ielas segumu. "Šādas situācijas, kurās iedzīvotāju un viņu mantas drošība ir pakļauta lielam riskam, ir nepieļaujamas un nekādā gadījumā nedrīkst atkārtoties. Tieši tādēļ nekavējoties jāsaprot konkrētā gadījuma cēloņi un turpmāko pašvaldības rīcību seku novēršanai. Turklāt jāizslēdz iespēja šādai situācijai atkārtoties citviet," pauž Balševics.

Оставить комментарий