Rīgā policisti noķer busiņu bez šofera.

Rīgā policisti noķer busiņu bez šofera.

   Mīklaini notikumi norisinājās Rīgā 2019. gada 27.novembrī. No nelaimīgas sadursmes uz Barona un Elizabetes ielas krustojuma, daudzus gājējus, vieglo automobiļu šoferus, sabiedriskos transportus izglāba Rīgas Pašvaldības policija. Pašvaldības policijai 27. novembra pēcpusdienā  palaimējās pamanīt aizdomīgu tumšas krāsas busiņu, kas lēnām ripojis lejup pa riteņbraucēju celiņu. Policijas darbinieki nedomājot devās busiņu pārbaudīt. Busiņa apturēšanas misijā šoks bija liels, policistiem konstatējot, ka pie busiņa stūres nav nevienas dzīvas būtnes.

   Saprotot, ka no sadursmes izbēgt nav iespējams, lai apturētu ripojošo automobili, policijas auto apsteidzot ''nelaimīgo busu'' nostājās priekšā, krietni saskādējot patruļauto, lai veiksmīgi apstādinātu ripojošo transportu. Par laimi neviens netika cietis, ja nu vienīgi glābēju transports.

   Skaidrs ir viens, ja Barona un Elizabetes ielas krustojumā nebūtu gadījusies Rīgas Pašvaldības policija, šis starpgadījums varēja beigties arī visai nelāgi.

   Lai šādi gadījumi neatgadītos, aicinam neatstāt savus auto bez uzraudzības, pārliecinieties vai esat atstājuši tos drošā stāvoklī un vietā, dodoties prom.

    Būsim atbildīgi pret sevi un citiem satiksmes dalībniekiem!

Atstājiet savu komentāru