Latvijas auto nozares un tirdzniecības platforma WWW.AUTOPLATFORM.LV

Latvijas auto nozares un tirdzniecības platforma WWW.AUTOPLATFORM.LV

Vienota auto nozares portāla neesamība Latvijā ir veicinājusi sludinājumu portālu monopolu, kam pakļauties nākas lielākajai daļai auto tirgotāju, auto un riepu servisu, auto nomu un citu auto nozares uzņēmumu, lai “izdzīvotu” biznesa vidē, nezaudējot potenciālos klientus Interneta vidē.

   Www.AutoPlatform.lv ir mūsdienīgs un inovatīvs auto nozares risinājums ar mērķi maksimāli atvieglot pieprasītāko auto pakalpojumu un auto tirdzniecības sasniedzamību Latvijā un Baltijā ar interneta starpniecību, radot ērtu, ātru un modernu vidi, piedāvājot auto nozares speciālistiem publicēt to sniegtos pakalpojumus tiešsaistē. Www.AutoPlatform.lv piedāvā auto nozares speciālistiem izvietot ar auto nozari saistītas preces/produktus un, protams, arī transportlīdzekļus - jaunus, mazlietotus un lietotus auto. Platforma ir paredzēta arī auto nomas, auto evakuatoru, autoservisu un pat auto kapsētu uzņēmumiem.

 

Autoplatform.lv mērķis šķiet gluži vienkāršs - ļaut ērti un mobili atrast jebkuru auto nozares pakalpojumu/produktu/preci, kā mazāk, tā vairāk specifisku, apvienojot auto nozares pakalpojumu sniedzējus visā Latvijā.
Pieredze rāda, ka lielākā daļa auto nozares uzņēmumu jau sen tika vēlējušies, lai šī auto nozares virtuve tiktu sakārtota un apvienota. Viss, kas bija nepieciešams plāna realizācijai, lai ilgtermiņa mērķis kļūtu pavisam reāls, bija auto tirgotāju atsaucība, papildus saņemot arī auto nozares speciālistu atbalstu.

Autoplatform.lv uzdevums ir nodrošināt platformas lietotājus ar kvalitatīvu saturu, informatīvām intervijām/aptaujām, profesionāļu viedokļiem/uzskatiem, vārdu sakot, ar reālajai dzīvei noderīgu informāciju. Kā arī pēc iespējas vairāk atvieglot interesējošā auto pakalpojuma/produkta atrašanu platformas lietotājiem, palīdzot padziļināti atrast gan tuvāko pakalpojuma sniedzēju, gan iegūstot iespējami plašāku informāciju par sniegtajiem pakalpojumiem un to kvalitāti.

Platformā ir pieejama Latvijas auto nozares digitālā (tirgotāju) karte, kur iespējams atrast lietotājam tuvāko auto tirgotāju savā reģionā, virtuāli  iepazīstoties ar automašīnu vai pakalpojumu piedāvājumu klāstu, iegūstot detalizētu informāciju par pakalpojumu sniedzēju: aprakstus, kontaktinformāciju, norādes, kā nokļūt pie tirgotāja, kad pircējs jau ir izdarījis izvēli.

 Platformas galvenais uzdevums ir būt mijiedarbībā ar tehnoloģiju kustību un auto nozares vajadzībām!

   www.AutoPlatform.lv: ''Auto sludinājumu publikācijas ir tikai viena daļa no visa, ko var izmantot bez vecmodīgām paražām par sludinājuma maksām, termiņiem vai pakalpojumu meklēšanu buroties caur interneta dzīlēm.''

Kādi auto nozares pakalpojumi tiek publicēti platformā? Vispirms enerģija tika veltīta tikai auto tirdzniecības uzņēmumiem, bet šodien platforma jau ir ‘uzziedējusi no zieda par dārzu’, palīdzot atrast auto nozares pakalpojumu sniedzējus gan no Latgales, gan Vidzemes, Rīgas, Ogres, piedāvājot gan tuvākus, gan tālākus, gan pazīstamākus un mazāk zināmus auto tirgotājus, auto evakuatorus, auto nomas uzņēmumus, auto mazgātuves, riepu servisus, disku servisus, auto servisus, auto kapsētas.

AutoPlatform.lv var salīdzināt ar Rīgu, kas nekad nebūs pabeigta, vienmēr tiks rasti jauni risinājumi, spožas idejas, kā uzlabot platformas sistēmu, sekojot līdzi tehnoloģiju kustībai, un auto nozares un lietotāju vajadzībām.

Platformas prioritāte ir dot mobilāko, ērtāko un sortimentētāko saturu platformas lietotājiem, neatkarīgi vai tā būtu tikai informācijas meklēšana vai jau transportlīdzekļa pārdošana. Autoplatform.lv ir paredzēts, lai tiktu ietaupīts kā laiks, tā nauda, iegūstot nepieciešamo informāciju zibenīgā ātrumā, vien pāris klikšķu palīdzību.

Svarīga nianse ar ko strādā Autoplatform.lv izstrādātāji, ir sludinājumu pārmērīgo izmaksu samazināšana - gan juridiskajam sektoram, gan privātpersonām, neliekot pārmaksāt par atkārtotām publikācijām un citiem uzlabojumiem, kas ļauj vērienīgi ļauj ietaupīt auto nozares uzņēmumu finanses.

Autoplatform.lv sapnis, kas jau sācis realizēties, ir attīstīties par galveno auto nozares atbilžu avotu un informācijas nesēju platformas lietotājiem. Mācīt, paskaidrot, rādīt un sniegt risinājumu ir Autoplatform.lv uzdevums pret tās apmeklētājiem un reģistrētājiem lietotājiem.

Autoplatform.lv vīzija laika gaitā ir kļūt par auto pircēju, pakalpojumu meklētāju primāro izvēli, kur meklēt risinājumu ar auto saistītām situācijām un pārdevēju primāro izvēli, kur pārdot pakalpojumu, preci vai produktu. Nākotnes vīzija ir apvienot arī Baltijas valstu auto nozares pakalpojumu sniedzējus, kas nozīmē, ka nākotnē projektu attīstīs jau krietni mobilākā līmenī, nodrošinot Autoplatform.lv pieejamību ar vienu pieskārienu - uzspiežot nu jau uz aplikācijas ikonas.

Autoplatform.lv :’’www.autoplatform.lv tiek izstrādāts par auto nozares GIDU, kas jebkuram Latvijas iedzīvotājam ļaus izmantot auto nozares un tirdzniecības platformas sniegtās iespējas. Mēs esam, lai Jums būtu ērtāk!’’

 

Atstājiet savu komentāru