Kādi ir dārgākie 2020. gada luksusa auto Latvijā?

Kādi ir dārgākie 2020. gada luksusa auto Latvijā?

   Nav noslēpums, ka Latvijas izplatītākie auto citās valstīs varētu tikt uzskatīti par vienu no lētāko un zemāko klašu automobiļiem, tomēr ņemot vērā Latvijas tagadējo ekonomisko stāvokli - ne katrs Latvijas iedzīvotājs var atļauties dārgāku automašīnu, kuru cena pārsniegtu 5000 Eur vai jaunāku automašīnu par 2008. gadu, nerunājot par kādu no luksusa auto, kuru cenas ir mērāmas piecu un pat sešu ciparu vienībās. Tomēr tas nenozīmē, ka arī pa Latvijas ceļiem nav pamanāms, kāds 'šikāks' luksusa auto vai kāda sporta automašīna.

Vadoties pēc 2020. gada statistikas datiem, Latvijā ir reģistrētas 4359 jaunas automašīnas. Starp vairākiem VW golf automobiļiem un Audi A4 auto markas modeļiem ir parādījušies arī vairāki reģistrēti luksusa auto - Mercedes Benz AMG GT, Porshe 911 Carrera 4S, Land Rover automobiļi un citi luksusa auto.  Turklāt luksusa auto nav tik maz, kā varētu šķist - pa Latvijas ceļiem pārvietojas vairāk kā 47 pilnīgi jauni Porsche automobiļi, 23 Bentley, 11 Jaguar, 81 Mercedes-Benz, 127 BMW, 61 Audi un 94 Land Rover apvidnieki.

Protams, kaut arī ne kurš katrs Latvijā dzīvojošais var atļauties šādus premium klases auto, tomēr tie plašā klāstā ir pieejami iegādei pie auto tirdzniecības dīleriem tepat Latvijā.

 

Zemāk uzskaitīti daži no ekskluzīvākajiem un dārgākajiem luksusa auto, ko ir iespējams iegādāties šeit pat Latvijā:

Mercedes-Benz AMG GT

Ar nepārspējamām zināšanām motosportā Mercedes-AMG izveidoja šo vareno GT modeli, tīri ar nolūku - būt par perfekto sporta automašīnu. Izcils balanss, perfekti pārdomāta konstrukcija un vairāk jaudas, kā uz publiskajiem ceļiem nepieciešams vai drīzāk - pieļāujams. Šis skaistais vācu šedevrs ir aprīkots ar 4.0 l V8 dzinēju, kas spēj attīstīt 469 zirgspēkus (GT modelis). Šis superauto Latvijā ir pieejams iegādei tikai par 'nieka' 177 500 Eur.

 

Porsche 911 Carrera 4S

Visiem ir zināms ikoniskais Porsche 911. Šis auto aizsāka revolūciju auto nozarē, kā arī autosporta pasaulē. Un kurš gan būtu domājis, ka šis leģendārais auto kādu dienu pārvietosies pa Latvijas ceļiem? Latvijā šogad ir reģistrēti jau 2 Porsche Carrera 4S automobiļi, kā arī Carrera 4 un Carrera S. Carrera 4S ir aprīkots ar 3.0l Boxer 6 divu turbīnu dzinēju, kas spēj attīstīt 420 zs un sasniegt 306 km/h. Tā cena ir sākot no 100 000 Eur.

Land Rover

Britu autobūves mākslasdarbs. Leģendāra automašīna, kas sevi ir pierādījusi kā bezceļos, tā uz ceļa. Noteikti daudzi ir pamanījuši šo luksusa apvidus auto. Un, protams, šie skaistie luksusa auto ir sastopami arī Latvijā. Šogad reģistrēti jau 2 jaunie Land Rover spēkrati. Šo skaisto luksusa automobili var iegādāties par cenu, sākot ar 108 650 Eur.

Mercedes-Benz AMG G 63

Kad runa iet par luksusa auto, daudziem nāk prātā tieši šis izcilais apvidus auto. Ikonisks izskats, lielisks bezceļos, nav noslēpums, ka tieši šis Mercedes apvidus auto ir izcilākais piemērs premium klases automobīlim. Lai gan gadu garumā ārēji izskats nav mainījies, iekšēji tas ir saņēmis visas labākās opcijas kā ikdienas, tā arī bezceļu lietošanai. Šo brīnišķīgo premium klases zīmola auto var iegādāties par 184 000 Eur.

Bentley Continental GT

Viens no populārākajiem un labākajiem britu superluksusa auto 2020. gadā - Continental GT - aprīkots ar pilnībā pārveidotu 6.0l  W12 divu turbīnu dzinēju, kas spēj attīstīt 552 zs. Latvijā šogad ir parādījušies jau! 6 Continental GT ar V8 dzinēju automobiļi, no kuriem, starp citu, viens ir kabriolets. Šī auto cena sākas no 180 000 Eur

 

Šādus luksusa (premium klases) auto ir ne tikai prieks vērot kustībā, bet, protams, nemelosim, ir lieliski ar tiem pabraukt kaut tikai pāris minūtes -  pārdesmit kilometrus.

Atstājiet savu komentāru