AutoPlatform

autoplatform

Esiet sveicināti auto nozares un tirdzniecības platformā www.Autoplatform.lv, kas atver jums durvis uz lielāko auto un nozares pārdošanas iespējām un pakalpojumiem. Esam izveidojuši ērtu un izdevīgu platformu gan priekš privātpersonām, gan priekš juridiskām personām.Apnicis pārmaksāt par sludinājumiem-Mēs esam šeit lai palīdzētu. Tātad privātpersonām reģistrācija ir pavisam vienkārša, ir vajadzīga tikai e-pasta adrese, tālāk jāizpilda informācija par jums un varat sākt ievietot sludinājumus,meklēt sev vajadzīgos pakalpojumus un iesaistīties AP pasaules aktivitātēs un notikumos.
Bet lai reģistrētos kā juridiska persona, jeb uzņēmums jums arī vajadzīgs e-pasts, jūsu uzņēmuma reģistrācijas numurs un informācija par uzņēmumu. Kad reģistrācija ir veikta, jāizvēlas sev piemērotais tarifu plāns, kas nosaka līdz cik automašīnām varat pievienot kā arī paverās iespējas izcelt jūsu sludinājumu vai pakalpojumu,sinhronizācija ar jūsu datu bāzi- kas viennozīmīgi ietaupīs jūsu dārgo laiku.

Fiziska persona
  • Reģistrācija
  • Pievienot
  • Rediģēt / Dzēst

Lai padarītu reģistrāciju vienkāršāku priekš jums, esam izveidojuši video ar instrukcijām, kā veikt reģistrāciju, kur ir atspoguļots katrs solis, lai veiksmīgi reģistrētu savu profilu un izvēlētos tarifu plānus.

Juridiska persona
  • Reģistrācija
  • Tarifs
  • Pievienot / Dzēst

Tagad viss vienuviet, ienāc,reģistrējies un izvērtē savas iespējas, ja rodas jautājumi ar mums var sazināties darba dienās no plkst 09:00-17:00 galvenās AP lapas klientu atbalsta čatā, kā arī sadaļā kontakti ir mūsu kontaktālrunis un e-pasta adrese.