AutoPlatform

autoplatform

Esiet sveicināti auto nozares un tirdzniecības platformas www.Autoplatform.lv '' Kā lietot sadaļā ''. Esam izveidojuši ērtu un vienkāršu risinājumu privātpersonām, gan juridiskām personām. Šajā sadaļā vienkārši un pārskatāmi pastāstīsim un parādīsim, kā reģistrēties privātpersonai, lai ievietotu auto tirdzniecības sludinājumu vai riepu un disku sludinājumu. Tāpat pamācība sevī ietver arī īsus video materiālus, kas palīdzēs ātrāk un vienkāršāk saprast, kā platforma darbojās un kā to izmantot lietderīgi savām vajadzībām!
Projektā ir iespēja reģistrēties ne tikai Latvijas iedzīvotājiem, bet arī Latvijā esošiem auto servisiem, auto nomniekiem, auto krāsotājiem, elektriķiem un citiem ar nozari saistītiem profesionāļiem, tāpēc pamācības ietvaros ir paskaidrotas arī pozīcijas, kas attiecās uz juridisko personu reģistrāciju Auto nozares un tirdzniecības platformā.

Fiziska persona
  • Reģistrācija
  • Pievienot
  • Rediģēt / Dzēst

Auto nozares un tirdzniecības platforma sevī ietver ne tikai nozares pakalpojumu sniedzējus, bet arī dažādu ar nozari saistītu produktu tirdzniecību - Auto, riepas un disku pārdošanu. Tāpēc pamācības dos ieskatu, kā pareizi ievietot auto, riepu vai disku sludinājumus un kā rediģēt tos platformā.

Juridiska persona
  • Reģistrācija
  • Tarifs
  • Pievienot / Dzēst

Tagad viss vienuviet, ienāc,reģistrējies un dod iespēju jauniem klientiem Jūs atrast! Ja rodas jautājumi ar mums var sazināties darba dienās no plkst. 09:00-17:00 galvenās Autoplatform lapas klientu atbalsta čatā, kā arī sadaļā kontakti ir mūsu info tālruņa numurs, zibenīgs risinājums - sarežģītām situācijām.