Izbijušais F1 pilots iekļūst avārijā ar reti sastopamo McLaren Senna LM (+ FOTO)

Izbijušais F1 pilots iekļūst avārijā ar reti sastopamo McLaren Senna LM (+ FOTO)

Izbijušais Formula-1 braucējs Adrians Zutils Monako iekļuvis avārijā ar retu automobīli McLaren Senna LM, kas kādreiz bija izlaists tikai 20 eksemplāros. 

Interneta vidē publicētas fotogrāfijas, ka vācu autosportists, kurš F1 sacensībās piedalījās no 2007. līdz 2011. gadam un no 2013. līdz 2015. gadam, ar savu 800 Zs jaudīgo sporta auto, sportists esot ietriecies apgaismes stabā, līdz ar to pamatīgi sadragājot mašīnas priekšpusi.

Pašlaik policija veic izmeklējumus, lai noskaidrotu, kas īsti noticis un kā arvārija izveidojusies.

Slavenais Britu superauto, ir aprīkots ar četru litru astoņu cilindru twinturbo motoru, kas izveido 800 Zs un 800 Nm lielu griezes momentu. 100 km/h automašīna var sasniegt  2,8 sekundēs, bet maksimālo ātrumu var sasniegt līdz pat 340 km stundā.

 

 

Adrians Zutils ir ievērojami liels sporta auto cienītājs- mēdiji vēsta, ka sportists ne reizi vien ir redzēts pārvietojamies ar Gemballa Mirage GT, Bugatti Veyron, Chiron, Pagani Huayra un vairākiem Ferrari.

 

Ja jums kādreiz ienāk galvā vēlme nopirkt retu sporta mašīnu, tad ieteicams izvēlēties piemērotus, platus ātrgaitas ceļus, kur varat izbautīt sporta auto dinamiku, kā arī pašu galveno, ĀTRUMU!

Atstājiet savu komentāru