Rumbulas lidlaukā, nelegālās sacensībās pulcējas ap 800 cilvēkiem

Rumbulas lidlaukā, nelegālās sacensībās pulcējas ap 800 cilvēkiem

Lai arī pulcēšanās ierobežojumi joprojām nav atcelti, ļoti daudz cilvēku šos noteikumus vienkārši ignorē. Tā, piemēram, pagājušā piektdienā, 29.maijā, līdz ar tumsas iestāšanos Rumbulas lidlaukā sabrauca simtiem cilvēku, lai piedalītos un vērotu nelegālas dragreisa sacensības. Tas nav nekas jauns. Rumbulā regulāri sabrauc cilvēku masas, kas mērāmas simtos, lai ļautos sev tīkamām, taču apšaubāmām izklaidēm. Arī piektdienas, 29. maija vakars nebija izņēmums un uz šo izklaidi savā “Facebook” profilā norādīja Saeimas Sporta apakškomisijas priekšsēdētājs Sandis Riekstiņš.

“Piektdienas vakars, Rumbula (video atrasts instagram), nelegālas dragreisa sacensības. Pēc neoficiālas informācijas tur bija ap 800 cilvēkiem un policija neparādījās. Kamēr oficiālie sacensību organizatori cieš zaudējumus, jo godprātīgi ievēro visus noteikumus, nelegālie rullē! Vērsīšu valdības uzmanību uz šo un gribēšu dzirdēt policijas paskaidrojumus. Ķerstīt tos, kuri atrodas pašizolācijā ir vieglāk, bet te atklāti ignorē visu un klusums?” viņš rakstīja. Jāsaka, ka deputāta sašutums nav bez pamata. Jāatgādina, ka joprojām spēkā ir pašizolācijas prasības, tātad cilvēkiem, uzturoties arī laukā, jāievēro distance vienam no otra. Otrkārt, Rumbulā sabraukušie nelegālo sacensību fani, stāvot iedomātās dragreisa taisnes malās, klaji ignorē un neievēro elementāras drošības prasības no lielā ātrumā braucošajiem auto, atrodoties vien rokas stiepiena attālumā. Lieki piebilst un atgādināt, ka automašīnas saslīdēšana un iebraukšana cilvēku pūlī šādos apstākļos nav tikai teorētiska varbūtība, bet reāls risks.

Piektdienas vakars, Rumbula (video atrasts instagram), nelegālas dragreisa sacensības. Pēc neoficiālas informācijas tur bija ap 800 cilvēkiem un policija neparādījās. Kamēr oficiālie sacensību organizatori cieš zaudējumus, jo godprātīgi ievēro visus noteikumus, nelegālie rullē! Vērsīšu valdības uzmanību uz šo un gribēšu dzirdēt policijas paskaidrojumus. Ķerstīt tos, kuri atrodās pašizolācijā ir vieglāk, bet te atklāti ignorē visu un klusums?

Gepostet von Sandis Riekstiņš am Sonntag, 31. Mai 2020

Leave a Comment