Cik bieži ir nepieciešama auto salona ķīmiskā tīrīšana?

Cik bieži ir nepieciešama auto salona ķīmiskā tīrīšana?

Auto salona ķīmiskās tīrīšanas mērķis ir nodrošināt autovadītāja komfortu, veselību, kā arī higiēnu un apģērba tīrību. Nav noteikts cik bieži ir nepieciešama auto ķīmiskā tīrīšana, bet ieteicams ir vismaz pusgadā vai ik pa 12 mēnešiem, ja automašīna būs uzturēta svaiga un higiēniski tīra, tad mašīnu varēs nopietni tīrīt ar vien retāk, jo salons būs padziļināti izmazgāts pat līdz dziļākajai auduma šķiedrai.

 

Slikti paradumi ko cilvēki neievēro lietojot automašīnu.

Viens no faktoriem, kāpēc automašīnas saloni kļūst briesmīgi netīri ir laicīgi nesavākti gruži vai papīri kuri ir sakrājušies pēc ilgas netīrīšanas, smilšainas kājas, kuras netiek notīrītas pirms kāpšanas salonā, vai dubļainas kurpes. Visi šie netīrumi iesēžas ar laiku dziļajos audos kā arī paklājiņos, kuri pēc laika būs metami.

Šie netīrumi kas ir dubļi, smiltis, dažādi šķidrumi, viņi iekļūst materiāla dziļajos audos un savlaicīgi neiztīrot, iesēžas tik dziļi, ka beigās ir nepieciešama ķīmiskā tīrīšana.

 

Ēdiens, šķidrumi un cigarešu dūmi

Ja automašīnas interjers ir noliets ar dažādiem cukurotiem dzērieniem, kuru sastāvs pēc izlīšanas paliek lipīgs, līdz ar to visi netīrumi, putekļi, gruži, nokļūst uz šīs lipīgās masas, kuru pēc tam ir sarežģīti iztīrīt, kuru gadījumā var nokļūt līdz materiāla atjaunošanas procesiem, kurš nav lēts prieks. Tāpēc ir vērts savlaicīgi atbrīvoties no šiem netīrumiem.

Vēl viena svarīga lieta par cigarešu dūmiem ko cilvēki neievēro ikdienā. Intensīvi smēķējot salonā, salona griezti paliek dzelteni, netīri kurus ir pēc laika ļoti sarežģīti dabūt tīrus.

Cigarešu dūmi arī savelkas salona krēslos, kuru rezultātā šo smaku tikai var izdabūt ar profesionālām iekārtām, jo ar parastajiem tīrīšanas līdzekļiem nav iespējams nokļūt dziļajos audos un likvidēt šo smaku.

Rūpējaties par savu auto

Ir svarīgi rūpēties par savu automašīnas salonu tik pat ļoti  kā jūs rūpējaties par savu mājokli, kura ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa. Jo biežāk kopsiet auto salonu, līdz ar to  mazāk vajadzības būs pēc ķīmiskās tīrīšanas.

 

Leave a Comment