Droša braukšanas skola ziemā – piesakies uz bezmaksas konsultāciju visā Latvijā!

Droša braukšanas skola ziemā – piesakies uz bezmaksas konsultāciju visā Latvijā!

Kopš 2015. gada Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) sadarbībā ar Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroju (LTAB) aicina ikvienu auto braucēju piedalīties drošas auto skolas apmācībās, kur profesionāli instruktori rādīs un stāstīs, kā uzlabot savas braukšanas iemaņas tieši ziemas apstākļos. Šo gadu laikā uz bezmaksas konsultācijām ir pieteikušies jau vairāk kā 4 tūkstoši autovadītāju. Arī šogad drošas braukšanas apmācības ziemā nav izņēmums, un CSDD aktīvi aicina ikvienu šoferi, kuram ir automašīna, kas aprīkota ar ziemas riepām, derīgu tehnisko apskati un apdrošināšanu, ņemt dalību  drošas ziemas braukšanas apmācībās!

CSDD jau vairākus gadus visā Latvijā organizē drošas ziemas braukšanas konsultācijas,  šogad pieteikšanās uz konsultāciju ir izsludināta sekojošos Latvijas reģionos – Rēzeknē, Tukumā, Jelgavā, Valmierā un Rīgā, tiek plānots nodarbības vadīt arī Liepājā un Ventspilī

Bezmaksas apmācības ilgs 1h 30 min un notiks sekojošās vietās:

  • Rēzeknē - Ančupānu kartodromā;
  • Tukumā – Tukuma autotrasē, Melnezera ielā 15;
  • Jelgavā – Sporta kompleksā “Rullītis”;
  • Valmierā – Dīvaliņa ielā 15;
  • Rīgā – Biķernieku trasē.

Pieteikšanās uz nodarbībām pa tālruni 20777222/ 22021333

Vietu skaits ir ierobežots, pieteikšanās iespējama līdz 28. februārim! Tie, kas pieteikušies nodarbībām un neparedzētu iemeslu dēļ tomēr nespēs ņemt dalību apmācībās, lūgums informēt  pa iepriekš zvanīto tālruni, lai pasākuma vadītāji spētu piedāvāt vietu citiem braukt gribētājiem.

 

Nodarbībā, kas ilgs vairāk kā stundu,  ar dalībniekiem tiks pārrunātas dažādas satiksmes un drošības tēmas, un padziļināti izskaidrotas nianses, kā droši vadīt savu spēkratu ziemas apstākļos. Dalībniekiem informatīvā veidā tiks apstāstīts, kādi ir drošas braukšanas pamati, kāds ir bremzēšanas ceļš ziemā, veicinot izpratni par bremzēšanas ceļa garumu, tās ietekmējošajiem faktoriem, kā arī informējot, ko būtu jādara situācijās, ja bremzēšanas ceļš ir nepietiekams, lai izvairītos no sadursmes.

Paralēli apmācībām par šķēršļu apbraukšanu, dalībniekiem tiks skaidrots par automašīnu komplektāciju -  riepu stāvokli, to izvēli atbilstoši sezonai un braukšanas stilam. Droša braukšana ir nozīmīga jebkurā laikā, vietā, visu cauru gadu, neatkarīgi no tā – zemi klāj smilts vai sniegs. Testa braucienos interesentiem būs iespēja iegūt ieskatu, kā reaģēt ekstrēmās situācijas…arī tad, kad ceļu neklāj sniega sega. Apmācību instruktori sniegs noderīgus padomus, kas noderēs kā ziemā, tā vasarā, izskaidrojot, kā ievērot drošu braukšanu, kas ir tās nianses/kritēriji, kas ietekmē drošību jebkuros laika apstākļos, un kā panākt drošības sajūtu jebkurā gadalaikā.

Pasākuma vadītāji ir priecīgi, ka spēj interesentiem palīdzēt ar savām zināšanām un pieredzi, kas ir veids, kā uzlabot ceļu satiksmi, padarot to drošāku un sakārtotāku, bet spēkratu vadītājus – zinošākus un apdomīgākus!

 

Jūsu padomdevējs,

Autoplacis.lv

 

Atstājiet savu komentāru