DROP OFF – unikāls keramiskais aizsargpārklājums!

DROP OFF – unikāls keramiskais aizsargpārklājums!

   DROP OFF ir keramisko aizsargpārklājumu tirgus līderis Ziemeļeiropā ar vairāk kā 150 servisa centriem, kur dalību pieņēmuši arī pašmāju uzņēmumi Rīgā, Siguldā, Cēsis, kā, piemēram, SIA ‘’Sinhro-C’’. WWW.DROPOFF.LV ir oficiālais keramisko aizsargpārklājumu dīleris Baltijā, kas saviem klientiem piedāvā automašīnu pulēšanu ar unikālu keramisko aizsargpārklājumu. DROP OFF produkti pieredzējušu meistaru rokās spēj nodrošināt augstas kvalitātes keramisko aizsargpārklājumu apstrādi ar unikālu formulu  visa veida automašīnām.

 

DROP OFF keramiskais aizsargpārklājums ir viens no nedaudzajiem zīmoliem, kas nesatur silikonu, teflonu vai vasku, un ir daudz pārāks par tradicionālo laku aizsardzību, kas ir daudz noturīgāks nekā tradicionālie laku aizsarglīdzekļi. DROP OFF ir paredzēts ne tikai jaunām automašīnām, bet arī auto – veterāniem. Keramiskais aizsargpārklājums pasargā automašīnas virsbūvi no ceļu sāls, skābā lietus, UV stariem, saules gaismas, sala un putnu izkārnījumiem. Ar DROP OFF automašīnas krāsojums tiek aizsargāts, nodrošinot atsvaidzinošu automašīnas virsbūvi, turklāt keramiskais aizsargpārklājums saglabā savas unikālās īpašības vairāk kā 5 gadus.

 

   Lai nodrošinātu augstas kvalitātes servisu un sniegtu iespējami augstāko keramisko pārklājuma unikālo īpašību ilgnoturības kvalitāti, DROP OFF partneru servisu darbinieki tiek speciāli apmācīti uz DROP OFF keramiskā aizsargpārklājuma apstrādi uz visa veida automašīnām, kā veterānu auto, tā salona automašīnām. DROP OFF kā savu misiju uzskata aizsargāt un pagarināt klientu automašīnu kalpošanas laiku, nodrošinot unikālu apstrādi ar  labākajiem produktiem tieši no DROP OFF ražotāja, lai gūtu panākumus auto apstrādē, kļūstot par kvalitatīvākajiem keramiskā aizsargpārklājuma sniedzējiem pasaulē. Lai saglabātu keramiskā aizsargpārklājuma ilgnoturību, automašīnas īpašniekiem tiek ieteikti vērti padomi pareizai pārklājuma uzturēšanai:

1. Pēc keramiskā aizsargpārklājuma automašīnu nedrīkst mazgāt pirmo nedēļu pēc apstrādes;
2. Putnu izkārnījumus ir jānoņem uzreiz ar aukstu ūdeni;
3. Pirmo nedēļu keramiskais aizsargpārklājums sacietē un ir jūtīgs pret apkārtējas vides ietekmi;

 

Lai nodrošinātu DROP OFF keramisko aizsargpārklājumu garantiju, transportlīdzeklim vismaz vienreiz gadā ir jāveic kontroles mazgāšana kādā no DROP OFF servisa centriem. Kontroles mazgāšanā tiek izmantots speciāls keramiskais šampūns un DROP OFF Top Gloss produkts, kas jau apstrādātajām virsmām piešķir papildu aizsardzību, noteci un spīdumu. Labākam rezultātam, lai nodrošinātu 5+ gadu keramisko aizsargpārklājumu noturību uz automašīnas virsbūves, tiek ieteikts:

1. 4-6 reizes gadā automašīnu mazgāt ar DROP OFF keramisko šampūnu (saglabā krāsas spīdumu un notur hidrofobisko efektu);
2. Ar ph-neitrālu priekšmazgāšanas līdzekli noņemt bremžu putekļus, bitumenu un dzelzs daļiņas;

 

 

 

 

DROP OFF ir paredzēts, lai saglabātu lielisku automašīnas krāsojumu un virsbūves aizsardzību ikvienam transportlīdzeklim.

Pēc DROP OFF keramiskā aizsargpārklājuma nav nepieciešams lietot vasku! Daudzi vaski nenokļūst DROP OFF virskārtā, bet acīmredzami var ietekmēt mašīnas virsbūvi, piedodot krāsai miglainu efektu.

Saglabājiet lielisku krāsojumu un virsbūves aizsardzību visiem auto - arī vecākiem! Aizsargājiet sava auto krāsojumu un iegūstiet atsvaidzinošu automašīnas virsbūvi!

SIA ‘’Sinhro-C’’ visā Latvijā meklē servisa centrus, kas vēlas strādāt ar DROP OFF un kļūt par oficiālajiem sadarbības partneriem!

Raksts tapa sadarbībā ar pirmo un straujāk augošo auto nozares un tirdzniecības platformu Latvijā WWW.AUTOPLATFORM.LV un WWW.DROPOFF.LV oficiālo DROP OFF (keramisko aizsargpārklājumu) dīleri Baltijā

*Auto apstrāde ar DROP OFF keramisko aizsargpārklājumu

 

Atstājiet savu komentāru