Digitālās auto nozares kartes

Digitālās auto nozares kartes

   Facebook.com, Google, dažādi auto nozares forumi, palīdzība no drauga, protams, pilda savu funkciju, tomēr ‘’laiks ir nauda’’ un Autoplatform.lv (auto nozares un tirdzniecības platforma) izstrādātāji uzskata, ka ir pienācis īstais laiks apvienot auto nozari vienā kopīgā platformā.

Autoplatform.lv ir vieta, kur platformas lietotājiem gūt atbildes uz auto nozares jautājumiem ar pāris klikšķiem vien pāris sekunžu laikā, vai tie būtu auto pulēšanas pakalpojumu, virsbūves krāsošanas darbu meklējumi, jauna auto iegāde, jaunu disku vai riepu meklējumi, vai pat sava personīgā auto pārdošana, šos un daudzus citus pakalpojumus, un pakalpojumu sniedzējus atrast palīdzēt spēj auto nozares platforma Autoplatform.lv

   Ilgstoši patērēts laiks meklējot E30 BMW ķiršu sarkanā krāsā vai apnikuši garie klejojumi internetā lūkojot pēc R22 diskiem, grūti atrast auto pulēšanas pakalpojumu sniedzējus Limbažos vai auto evakuatora palīdzību Ķekavā? ‘’AP’’ (Autoplatform.lv) aicina netērēt laiku meklējot auto nozares pakalpojumus un pakalpojuma sniedzējus Facebook.com, Googlē vai auto nozares forumos.

Platformas komanda laika taupības nolūkos ir izstrādājuši vienotu auto nozares portālu, kur sapulcēti ir kā riepu, disku tirgotāji, tā auto tirgotāji un autoservisi no visas Latvijas.

   ‘’AP’’ uzskata, ka stundām ilgiem klejojumiem Internetā ir jāpieliek punkts :’’ Ir jautājumi saistībā ap auto nozari, Autoplatform.lv palīdzēs tikt pie atbildēm’’, tā Autoplatform.lv komanda.

   Autoplatform.lv komanda kā pievienoto vērtību platformai min tik dažādo auto nozares speciālistu tik plašo piedāvājumu (pakalpojumu) klāstu. ‘’Šodien, lai atrastu ‘’auto krāsotājs Valmiera’’ vai ‘’auto noma Rīga’’ nav ‘jāburas’ cauri Googlē atrodamajai informācijai, tagad ātri un viegli to var, un vēl intensīvāk varēs, izdarīt Autoplatform.lv platformā. Lietotāji ar ‘’AP’’ piedāvāto meklētājfiltru pēc dažādiem kritērijiem var atlasīt sev atbilstošāko pakalpojuma sniedzēju, tuvākajā apkārtnē par piemērotāko cenu,'’ tā ''AP'' izstrādātāji. Meklētājā tirgotāju var atlasīt pēc uzņēmuma datiem, nosaukuma, atrašanās vietas, precēm un pakalpojumiem.

Tiešais meklētājs strādā kā izcils palīgs, kā tuvākajā apkārtnē atrast sev piemērotāko riepu servisu, kur nomainīt riepas vai disku servisu, kurā iegādāties automobilim jaunus diskus.

Lai ātrāk nonāktu pie meklētā, meklētājā vien jāatzīmē, ko interesents vēlas atrast – diskus vai riepas, jaunus vai lietotus, atzīmējot arī disku, riepu izmērus - iznākumā nonākot pie meklētā tirgotāja.

   Portālā ir pieejams vēl kāds īpašs veids, kā nonākt pie īstā auto, disku, riepu servisa speciālista vai autoservisa. ''AP'' ir pieejamas digitālās tirgotāju kartes, kur segmentējot tirgotājus pēc to darbības veida, ir izstrādātas pat vairākas! Platformas sistēmā ir pieejamas auto dīleru, autoplaču, disku, riepu, autoservisu kartes, nedaudz tālākā nākotnē digitālās kartes tiks izstrādātas arī auto kapsētām, mazgātavām, auto evakuatoriem un pat auto nomu uzņēmumiem. Kā strādā digitālās kartes? Piemēram, disku servisi (un līdzīgi arī pārējie tirgotāji), kas ir reģistrējušies platformā, digitālajās kartēs ir skatāmi gan kopā, redzot visus Latvijas disku tirgotājus vienuviet, gan atsevišķi, ar opciju - izpētīt katru tirgotāju sīkāk. Digitālajās tirgotāju kartēs ar vienu vienīgu klikšķi - uzspiežot uz ‘noskatītā’ tirgotāja - var nonākt, piemēram, pie auto dīlera Siguldā, riepu servisa Maskavas ielā, Rīgā, autoservisa Olainē, redzot visu pieejamo informāciju par uzņēmumu, atsauksmes par pakalpojuma sniedzēju, iepazīstoties ar ievietotajiem sludinājumiem, bildēm, videomateriāliem utt.

Digitālās kartes tiek izstrādātas ar mērķi – neapmaldīties piedāvājumā!

Vai tiek meklētas riepas, diski, lietotas automašīnas vai korozijas apstrādes centri, visvieglāk īsto un vienīgo pakalpojuma sniedzēju atrast palīdzēt spēj digitālās tirgotāju kartes.

   Katrā ziņā, platformas izstrādātāju mērķis ir atvieglot lietotāju ikdienu meklējot auto nozares pakalpojumus un pakalpojumu sniedzējus, ļaujot pārredzēt visus Latvijas tirgotājus vienuviet, segmentējot tos pēc darbības veida, iedalot tirgotājus digitālajās kartēs, aizvedot interesentus vai nu uz konkrētu tirgotāju karti, piemēram, riepu servisa digitālo karti, vai pat smalkāk - uz konkrētu riepu servisa tirgotāju tuvākajā apkaimē.

Atstājiet savu komentāru