Baltijas mēroga pirmizrāde!

Baltijas mēroga pirmizrāde!

Vēl neredzēti auto vienuviet - izstādē "Auto '19"

Pirmo reizi Baltijā no 12. līdz 14. aprīlim izstādē "Auto 2019" Ķīpsalā Baltijas mēroga pirmizrādes piedzīvos trīs jauni auto.  Viens no tiem – visjaudīgākais un visātrākais "Lamborghini" superauto "Aventador SVJ"!

"Lamborghini Aventador SVJ" ir īpašs ne tikai ar savu ekskluzivitāti, jaudu un ātrumu, bet arī faktu, ka tas ir viens no pēdējiem ražošanā esošajiem superauto ar atmosfērisko V12 motoru. Tā 6,5 litru dzinējs attīsta 770 zirgspēku jaudu, ļaujot no vietas līdz 100 km/h paātrināties 2,8 sekundēs un maksimāli sasniegt vairāk nekā 350 km/h.

Tikai 963 eksemplāros plānotais "Lamborghini Aventador SVJ" maksā vairāk nekā 400 tūkstoš eiro. Šo un citus "Lamborghini" oficiāli var iegādāties arī Baltijas valstīs, jo šajā reģionā itāliešu superauto marku pārstāv uzņēmums "Auto 100", kas Latvijā plašāk pazīstams kā jaunais "Škoda" automobiļu importētājs. Turklāt šogad "Auto 100" ekspozīcijā izstādē "Auto 2019" vēlreiz varēs apskatīt apvidnieku "Lamborghini Urus".

Baltijas mēroga pirmizrādi 12. aprīlī izstādē piedzīvos arī "Škoda Scala", kas ir kā vidutājs starp klasisku hečbeku un universāli, līdzīgi kā "Audi A3 Sportback".

Trešais automobilis, kam pirmajā izstādes dienā būs Baltijas mēroga pirmizrāde, ir sportiskais "Hyundai i30 Fastback N" modelis.

Tāpat izstādē būs redzami arī:

Robustie bezceļnieki –  "Suzuki Jimny" un "Jeep Wrangler"

Sīvie japāņu sāncenši – "Toyota RAV4" un "Honda CR-V"

Titula "Gada komerctransports 2019" ieguvējs – "Opel Combo"

Pārgrieztu "Nissan Leaf" elektromobilis

Izstādē varēs apskatīt tādas vieglo auto un komerctransporta markas kā: "Citroën", "Dacia", "FIAT", "Honda", "Hyundai", "Isuzu", "Iveco Bus", "Jeep", "KamAz", "Lamborghini", "Lexus", "MAN", "Mitsubishi", "Nissan", "Opel", "Peugeot", "RAM" ("Dodge"), "Renault", "SangYong", "SEAT", "Sisu", "Subaru", "Škoda", "Suzuki", "Toyota" un "Volkswagen".

Kā zināms, no 12. līdz 14. aprīlim izstādē “Auto 2019” varēs iepazīties ar aktuālākajiem automodeļiem, komerctransportu, profesionālo tehniku un aprīkojumu, iespaidīgiem tūninga šedevriem, kā arī citiem jaunumiem auto industrijā - www.balticmotorshow.com

Ieejas biļešu cenas:

Pieaugušajiem – 7 EUR
Studentiem, pensionāriem, invalīdiem – 5 €
Skolēniem– 4,00 €
Ģimenes biļete (2 pieaugušie un 2 bērni līdz 18 gadu vecumam) – 15 EUR
Par katru nākamo bērnu – 1,50 EUR
Bērniem līdz 7 gadu vecumam – bez maksas!
Biļetes var iegādāties arī internetā: www.bt1.lv/auto/buytickets.php

Autostāvvieta:

No plkst. 10.00 līdz 15.00 – 6 EUR
No plkst. 15.00 līdz 19.00 – 5 EUR

 Autoplacis.lv

Atstājiet savu komentāru