Autoserviss – kā izvēlēties uzticamāko un labāko?

Autoserviss - kā izvēlēties uzticamāko un labāko?

Autoserviss mūsdienās ir kļuvis par teju neatņemamu dzīves sastāvdaļu, jo regulāra auto apkope ir ļoti svarīga gan jauniem, gan lietotiem auto, lai novērstu pēkšņu mehānisku bojājumu iespējamību. Auto ražotāji iesaka izvēlēties sertificētus un labi zināmus servisa centrus, taču reālajā dzīvē lielākā daļa izvēlas auto apkopt tuvākajā un lētākajā auto servisā. Šis raksts ir par to, kā gudri atrast sev uzticamu autoservisu.

Sertifikācija

Izvēloties autoservisu vai apkopes centru, ir vērts izvēlēties sertificētu pakalpojumu sniedzēju. Sertifikācija pierāda, ka autoserviss atbilst minimālajiem standartiem, kas norāda uz noteiktu uzticamības un kompetences līmeni. 

Kvalificēts un labi apmācīts darba spēks

Mehāniķu darba kvalitāte ir vēl viena svarīga lieta, kurai jāpievērš uzmanība, izvēloties automašīnu apkopes centru. Vai mehāniķi, kas labos Tavu automašīnu, ir kvalificēti un labi apmācīti? Vai varbūt viņi šorīt pirmo reizi savā pieredzē veica eļļas nomaiņu? Kaut arī izglītība un sertifikāti ne vienmēr garantēs meistara zināšanas un kompetenci, bet tik un tā tas būs drošāk, nekā uzticēt savu auto nekvalificētam darbiniekam.

Klientu apkalpošana

Veiksmīgi autoservisi apzinās, ka apmierināti klienti ir viņu biznesa izaugsmes, pircēju skaita pieauguma un labas reputācijas atslēga. Viņi saprot, ka no klientu apkalpošanas atkarīgs tas vai bizness augs vai pagrims. Lielisks klientu serviss sevī ietver klientu uzklausīšanu un viņu vajadzību apmierināšanu. Vietās, kur rūpīgi tiek piedomāts par auto īpašniekiem, ir ierīkota ērta atpūtas uzgaidāmā zona ar kafiju un uzkodām, vai pat piedāvāts pagaidu auto.

Sākotnējs izmaksu aprēķins

Uzticami autoservisi sniegs visaptverošu izmaksu tāmi pirms automašīnas remonta veikšanas. Lai izvairītos no iespējamām slēptām maksām vai paaugstinātām cenām pēc remonta, pārliecinies, ka sniegtajā rakstiskajā tāmē ir uzskaitītas visas izmaksas. Tā ietver gan darba stundu, gan izmantoto detaļu izmaksas. Ja autoserviss vilcinās rakstiski noteikt cenu, tad tas nozīmē, ka autoserviss kaut ko slēpj.

Servisa darbu garantija

Cienījams autoserviss nodrošina ne tikai sākotnēju cenu aprēķinu, bet arī to darbu garantēšanu. Uzticami remonta centri parasti dod 90 dienu garantiju. Autentiska garantija garantē, ka tad, ja remonta darbs nav veikts pareizi ar pirmo reizi, meistari to centīsies salabot pēc iespējas ātrāk.

Klientu atsauksmes

Veic iepriekšēju izpēti par konkrēto autoservisu, un Tu uzzināsi ar kādām problēmām saskārušies iepriekšējie servisa klienti. Ja iesniegtās sūdzības par iespējamo automašīnas apkopes centru Tevi satrauc, tad, iespējams, vislabāk ir atrast citu remontdarbnīcu, kur veikt automašīnas apkopi un remontu.

Servisa tīrība

Tu nevari gaidīt, ka autoservisa darbnīca visu laiku būs spīdoši tīra, jo darbs saistīts ar eļļām un citām netīrām vielām, ar kurām strādā mehāniķi, - tomēr šai vietai nevajadzētu būt pilnīgā bardakā. Ja ieejot autoservisā, kas ir piedrazots un kurā visur ir netīrumi un eļļa, vai uzgaidāmajā telpā, kas izskatās, ka tā nav tīrīta vairākas nedēļas, tā varētu būt brīdinājuma zīme. Iespējams, ka personai, kurai pieder šis serviss, izturas bezrūpīgi pret darbinieku labklājību un vispārēju servisa reputāciju.

 

Pareiza autoservisa izvēle noteikti ietaupīs daudz laika un naudas, it īpaši, ja remonts un serviss tiek veikts kvalitatīvi jau ar pirmo reizi. Tāpēc velti laiku, lai izsvērtu visas savas iespējas, un izmanto iepriekš minētos kritērijus, lai pārbaudītu, vai esi izvēlējies pareizo remontdarbnīcu savai automašīnai.

Atstājiet savu komentāru