AUTOPLACIS.LV

-Es gribu jaunu mašīnu.
Labi, varbūt ne jaunu-jaunu, bet šādi vairs dzīvot nevar.
Esmu gatavs.

Atliek vien jautājums, kas patiesībā visvairāk no visa asociējas ar galvassāpēm – kur to meklēt? Vispirms ieminos draugiem un kolēģiem, ka te nu es esmu – gatavs savas autobraucēja dzīves (kārtējai) revolūcijai un meklēju jaunu sabiedroto, ar ko traukties pretī saulrietiem jūras malā, vest bērnus uz futbola nodarbībām un pavadīt mokoši lēnu stundu pēcpusdienas sastrēgumos, braucot no darba un dungojot līdzi radio. Kas vienalga izklausās piecreiz romantiskāk nekā to visu paspēt esot kājāmgājējam.

Vakarā (un divreiz dienas gaitā darba laikā, bet nevienam neredzot) atveru sludinājumu portālus, kuriem Latvijā ir sava īpaša aura – var paveikties atrast visu vai neko, vinnēt loterijā vai iegrābties un sulīgi nolamāties – tas atkarīgs vien no sludinājumu autoru sirdsapziņas. Saglabāju pāris numurus, no kuriem divi izskatās privāti auto pārdevēji, kurus piemeklējusi tāda pati auto revolūcija kā mani, pārējie – auto tirdzniecības vietas.

Pie reizes savācu pāris autoplaču adreses manā pilsētā – uz vietas cita runāšana.
Galvenais turēt roku uz pulsa – jebkurā brīdī kaut kur var parādīties auto, ko meklēju!

Automašīnas izvēle

Itin pazīstams ceļš auto meklētājiem un potenciālajiem pircējiem pirms Latvijas auto tirdzniecības portāla Autoplacis.lv rašanās. Portāla, kurā apvienoti Latvijas auto tirgotāji un tirdzniecības vietas, ļaujot arī privātajiem auto pārdevējiem piedalīties šī “virtuālā autoplača” veidošanā.

Vienkāršs risinājums, līdz šim grūti atbildāmajam jautājumam – kur meklēt? Meklē te.

  • Atver Autoplacis.lv
  • Izvēlies marku un modeli
  • Saņem piedāvājumus no visas Latvijas
  • Izvēlies savu Īsto autiņu

Ja nezini, ko meklēt, vēl tikai krāj savai Pirmajai vai vienkārši esi entuziastiski ziņkārīgs "motorgalva" – skaties pēdējos pievienotos, salīdzinot kurš, ko un kad. Savukārt, ja esi "astē" kam konkrētam – izmanto iespēju salīdzināt visus sev interesējošos spēkratus, pievienojot tos salīdzināšanas sarakstam, izmanto līzinga kalkulatoru, lai savu sapni pārvērstu realitātē un savu veco autiņu noraksti kā labu pirmo iemaksu – ir labi būt labam, kā reiz ar reklāmām mums mācīja CSDD kampaņa, taču pērkot auto vēl labāk ir būt praktiskam.

Joprojām neesi izlēmis, bet dzirdēji, ka kaimiņpilsētas Jānis tirgo vislabākos auto visā Kurzemē, klīstot pat baumas, ka kāds redzējis viņu naktī uz lielceļa ar trim motora skrūvēm rokās, ejot pa braukšanas joslu un buldurējot instrukciju no paša pirmā žiguļa rokasgrāmatas, lai auto gari tam piešķirtu vislabākās mašīnas? Atrodi Jāņa autoplača profilu, iepazīsties ar visiem auto, ko viņš piedāvā un nosūti privātu ziņu vai uzreiz zvani:

"Sveiks, dzirdēju, ka tirgo visla...."

-"Jā! Es jau gaidīju, kad zvanīsi!

Kā es to zināju?

Mani auto izvēlas savus īpašniekus paši un Viņa tevi jau gaida!"

Tavs Mr. Motors – vienmēr eļļas lāsi priekšā citiem.

Atstājiet savu komentāru