Autoplacis.lv – Latvijas mēroga auto tirdzniecības portāls turpina attīstīties!

Autoplacis.lv - Latvijas mēroga auto tirdzniecības portāls turpina attīstīties!

Šī gada aprīlī dzima ideja, ka auto tirdzniecības nozarē ir nepieciešams risinājums, kas apvienotu auto tirgu vienuviet un pirmie izstrādes darbi aizsākās jau tad, tomēr www.autoplatform.lv kā pilnībā funkcionāls portāls darbojas kopš augusta. Jau pirmajā pilnajā darbības mēnesī www.autoplatform.lv ir guvis auto tirgotāju atsaucību, jo mūsu komanda ar auto tirgotājiem, kopīgiem spēkiem, ir izpratuši problēmu, kurai nepieciešams risinājums - vairāki auto tirgotāji ir izteikuši savu sašutumu, ka tie nevēlas tērēt tik daudz naudas par sludinājumu ievietošanu, kas jāievieto atkal un atkal, patērējot nevajadzīgi daudz viņu dārgā laika. Mēs, ka IT nozares speciālistu komanda, kurai svarīgi ir efektīvi, lietotājam draudzīgi un dzīvotspējīgi IT risinājumi, esam izstrādājuši zāles šai slimībai mūsu portālā - automašīnu var izņemt tad, kad auto tirgotājs ar viena klikšķa palīdzību atzīmē to kā pārdotu un kamēr vien attiecīgais transportlīdzeklis ir pārdošanā, tikmēr sludinājums paliek aktīvs!

Mēs ticam un tā arī ir, ka katrai automašīnai ir savs pircējs - pēc nedēļas, 2 mēnešiem, pusgada... Kāpēc par to pārmaksāt, ievietojot vienu un to pašu sludinājumu atkal un atkal... Un atkal?

Esam padomājuši gan par portāla lietotājiem, kas vēlas iegādāties auto, gan arī par privātpersonām, kas vēlas pārdot savu auto, kā arī par auto tirgotājiem un dīleriem. Tā vietā, lai dotos uz vietas apskatīt auto tirgotāja piedāvājumu, jebkurš to var izdarīt mājās, ienākot mūsu portālā! Portālā ir Latvijas auto tirgotāju karte, kurā atrast sev tuvāko auto tirgotāju, iepazīties ar tā automašīnu piedāvājumu, kontaktinformāciju un iegūt norādes kā nokļūt pie tirgotāja, kad pircējs jau ir izdarījis izvēli. Tas ir tik vienkārši!

Kā priekšrocību auto tirgotājiem mūsu portālā jāpiemin ne tikai vietu Latvijas auto tirgotāju kartē, bet arī sadarbības partneru atpazīstamības veicināšanu Google meklētājā un citos reklāmas tīklos, tādā veidā iegūstot papildus atpazīstamību tiem, kam ir sava mājas lapa. Katram auto tirgotājam arī tiek izveidota sava lapa (dīlera lapa) mūsu portālā, kas apkopo visu viņu transportlīdzekļu piedāvājumu, kas ievietots Autoplacis.lv! Kamēr auto tirgotāji var izvēlēties savām vajadzībām piemērotāko tarifu, Latvijas iedzīvotāji (privātpersonas) var ievietot līdz 2 transportlīdzekļiem mēnesī pilnībā bez maksas!

Ar portāla lietotāju un sadarbības partneru palīdzību, straujiem soļiem, virzāmies uz priekšu, lai sakārtotu auto tirdzniecības nozari un varam teikt, ka auto tirgotāju atsaucība līdz šim ir bijusi augsta, par ko esam patīkami pārsteigti, bet, tajā pašā laikā arī pārliecināti, ka izveidots ir kas tiešām cilvēkiem nepieciešams. Ir piesaistīti vairāk kā 70 auto dīleri un auto plači no visas Latvijas, kas ar nepacietību gaida portāla tālākās norises un attīstību. Papildus masveida reklāmas kampaņām sociālajos tīklos un radio, paralēli notiek tieši autoservisu un auto kapsētu piesaiste portālā, kā arī citas tehniskās integrācijas, kas nav redzētas nevienā citā auto nozares portālā un tas, ticam, ka portālu padarīs tiešām unikālu!

Tā kā mums ir svarīgs portāla lietotāju viedoklis un pateicamies jau laicīgi visiem, kas vērsušies pie mums ar ieteikumiem funkcionalitātes un ērtuma uzlabošanā, esam arī izsludinājuši konkursu, kurā viens no noteikumiem ir - konkursa dalībnieki ienāk portālā un iepazīstas ar to, pēc tam atstāj savu komentāru par to, ko vēlētos tajā redzēt vai uzlabot. Tādā veidā portāla lietotāji palīdz mums, lai visi kopā padarītu iespējamu to, kas nav izdevies daudziem citiem - sakārtots auto tirdzniecības portāls, kurā atrodami auto tirgotāji, dīleri, auto servisi un auto kapsētas vienuviet, neliekot cilvēkiem meklēt servisus vienā portālā, transportlīdzekļus - citā un auto kapsētas - vēl citā portālā...

Ja dotajā brīdī esam apvienojuši jau vairāk kā 70 auto tirgotājus un vairāk kā 1700 automašīnu piedāvājumu, rodas ticība tam, ka nākotne ir spoža un kopīgiem spēkiem mēs iegūsim to, ko vēlamies un kas cilvēkiem Latvijā ir nepieciešams - gan pārdevējam, gan pircējam ērts, funkcionāls portāls! Sekojiet līdz mūsu aktivitātēm medijos, kā arī Autoplacis Facebook lapā un citur, kā arī - piesprādzējieties, jo mēs jau braucam!

Visu to labāko vēlot,
Autoplacis.lv komanda

Atstājiet savu komentāru