Autoplacis.lv – ilgi gaidītā revolūcija auto tirdzniecības nozarē!

Autoplacis.lv – ilgi gaidītā revolūcija auto tirdzniecības nozarē!

Kas ir Autoplacis.lv?

Latvijas mēroga auto tirdzniecības portāls ar mērķi sakārtot auto tirdzniecības nozari, kurā, būsim godīgi, jau gadu gadiem valda nesakārtotība, kurai esam izstrādājuši risinājumu - apvienots auto tirgus un kopīga platforma gan auto tirgotājiem, gan pircējiem ar uzdevumu apvienot autoplaču, auto dīleru un privātpersonu intereses un vajadzības kopīgā projektā.
Kamēr e-veselība un viesunamiem.lv ar šiem portāliem ir sakārtojuši savas nozares, tikmēr auto tirdzniecības nozarē šāda risinājuma nebija... Līdz šim. Jo Autoplacis.lv ir klāt!

Mēs, kā IT kompānija, kas jau vairākus gadus saskarās ar šo nozari, redzam, ka joprojām šis jautājums nav sakārtots un to ir nepieciešams izdarīt. Noteikti, ka Jūs redzat to pašu. Auto dīleri joprojām turpina uzturēt sludinājumu portālus un iespējams, ka Jūs arī esat to skaitā, gluži kā vēl 500 citi. Noteikti piekritīsiet apgalvojumam, ka auto nozarē ir bardaks un ir apnicīgi tērēt tik daudz naudas par sludinājumu ievietošanu, kuri izdzēšās un jāievieto atkal un atkal, patērējot nevajadzīgi daudz Jūsu dārgā laika. Mēs esam šeit, lai ar savu pieredzi IT projektu izstrādē + ar sava portāla lietotāju palīdzību kopīgiem spēkiem izveidotu dzīvotspējīgu un visiem ērti lietojamu, viegli pieejamu un efektīvu risinājumu.

Autoplacis.lv ieguvumi auto tirgotājam

 • Samazinātas pārmērīgās sludinājumu izmaksas;
 • Auto pārdevējiem ērta, efektīva un viegli kontrolējama sistēma, kas pārvaldāma no jebkuras vietas un ierīces;
 • Jūsu autoplača atpazīstamības veicināšana Google meklētājā (SEO);
 • Vienkāršots, optimizēts bizness, ļaujot jebkuram un jebkur iepazīties ar Jūsu auto piedāvājumu;
 • Latvijas auto tirgotāju karte, kurā redzami mūsu sadarbības partneri. Tajā redzama attiecīgā autoplača atrašanās vieta, automašīnu sortiments, kontaktinformācija un norādes kā tur nokļūt, kad pircējs jau izdarījis savu izvēli;
 • Ietaupīts laiks. Nost ar atkārtotu ievietošanu ik pēc 2-3 nedēļām! 
  Ievietotās automašīnas tiek dzēstas no sistēmas tikai tad, kad pats tās izņemat vai atzīmējat tās kā pārdotas, vai arī aizstājat attiecīgo auto ar kādu citu, mēs neliekam laika limitu Jūsu auto piedāvājumam un nedzēšam neko, ja viss atbilst mūsu portāla lietošanas noteikumiem un nosacījumiem.

Autoplacis.lv ieguvumi auto pircējam

 • Ērti, vienkārši atrast un salīdzināt;
 • Nekādas skriešanas uz autoplaci, lai tikai apskatītu auto piedāvājumu, beigās neatrodot neko;
 • Detalizēts meklētājs, lai atrastu tieši savu auto;
 • Iespēja ērti un vienkārši noformēt auto pirkumu;
 • Latvijas auto tirgotāju karte - zināma izvēlētā auto atrašanās vieta, norādes kā tur nokļūt, kontaktinformācija ar pārdevēju un viss pārdevēja piedāvātais auto sortiments;
 • Inovatīvs risinājums - ja Jūsu meklētā automašīna šobrīd nav sistēmā, saņemsiet īsziņu uz savu norādīto numuru, kad tā parādīsies! Piemēram - Jūs meklējat BMW 318 ar nobraukumu zem 150 000 kilometriem un zilā krāsā, bet dotajā brīdī tā portālā nav, Jūs saņemsiet ziņu brīdī, kad šāds auto portālā parādīsies un tad varēsiet izlemt vai vēlaties to iegādāties.

Kāpēc mums izdosies?

Noteikti jautāsiet ar ko autoplatform.lv atšķiras no tiem, kas šādu risinājumu centušies izstrādāt jau iepriekš? Iepriekš pie šāda projekta izstrādes ir ķērušies klāt auto tirdzniecības speciālisti, kuru kompetencē ir auto tirdzniecība, nevis IT projektu izstrāde, kas ir mūsu lauciņš. Auto tirgotājam ir jāpārdod automašīnas, nevis jāizstrādā WEB projekti, gluži tāpat kā WEB projektu izstrādātājiem nav jāpārdod automašīnas...

Kā jau IT nozares speciālisti, kas strādājuši pie projektiem vairāk kā 40 dažādās nozarēs un piedalījušies vairāk kā 100 projektu izstrādē mums ir viss tehniskais nodrošinājums un profesionāļu komanda, lai ar savu pieredzi un ar portāla lietotāju palīdzību padarītu projektu par efektīvu, ērti lietojamu un dzīvotspējīgu.

Autoplacis.lv ilgtermiņa mērķis

Mērķis ir strādāt ilgtermiņā, būt kā lielformāta auto tirdzniecības platformai, lai Latvijā vairs nevaldītu šis esošais bardaks auto tirdzniecības nozarē, protams, tālāk virzoties uz Baltijas tirgu, Igauniju un Lietuvu. Latvijā ir piemēri kā Līgatnes Auto, RZ Autoparks, kas nāk klajā ar inovatīvām idejām, nāciet arī Jūs ar saviem ierosinājumiem un reģistrējieties portālā! 

Plānots, ka autoplatform.lv laika gaitā kļūs par auto pircēju primāro izvēli kur meklēt automašīnas un pārdevēju primārā izvēle - kur tās pārdot. Pieredze rāda, ka absolūti lielākā daļa auto tirgotāju jau sen ir vēlējušies, lai šī virtuve tiktu sakārtota! Viss, kas nepieciešams, lai ilgtermiņa mērķis kļūtu pavisam reāls, ir auto tirgotāju atsaucība. Ja kāds no kompānijas darbiniekiem ir zvanījis tieši Jums kā auto tirgotājam, aicinot piereģistrēties portālā un ievietot savas automašīnas, tad ar mērķi parūpēties par sortimentu pirms palaist masveida reklāmu par portāla eksistenci.

Kā Autoplacis.lv iegūs atpazīstamību?

Lai portāls iegūtu atpazīstamību, viennozīmīgi, ka esam izveidojuši stratēģiju kā portāls sasniegs vēlamo mērķauditoriju, izmantojot dažādus tīkla mārketinga risinājumus, kas sevī iekļauj:

 • Lielformāta banneri - vides reklāma, sadarbības autoplačos, stendos;
 • Sociālo tīklu reklāmas kampaņas, pievēršot sabiedrības uzmanību - konkursi, loterijas, transportlīdzekļu publikācijas Autoplacis.lv Facebook lapā, Facebook Ads kampaņas Autoplacis.lv popularizēšanai;
 • Google SEO (mājas lapas pielāgošana un optimizācija, izmantojot atslēgas vārdus), Google AdWords - portāls viegli atrodams Google meklētājā dažu sekunžu laikā;
 • Masu mediju piesaiste - radio reklāma;
 • E-pasta mārketings - reklāmas izplatīšana caur e-pastu;
 • Sadarbības partneru kanāli - ar ilggadēju pieredzi esam palīdzējuši attīstīties daudz dažādiem auto servisiem un citu nozaru pārstāvjiem, tāpēc izmantosim arī savus sadarbības partneru kanālus, lai veicinātu Autoplacis.lv atpazīstamību Latvijas un IT vidē;
 • Auto vizuālais noformējums - reklāma visur, kur vien braucam!

 

Vēlaties reģistrēties Autoplacis.lv un ievietot savas automašīnas?

Tas ir pavisam vienkārši! Iepazīstieties ar sadaļu Kā lietot, kur iegūsiet informāciju par portāla vīziju, kā izveidot savu profilu un kā ievietot savu auto piedāvājumu portālā!

Iepazīstieties ar visām portāla sadaļām, jautājumu vai ieteikumu gadījumā gaidīsim Jūsu zvanu! 

Ar cieņu,
Autoplacis.lvkomanda

 

Atstājiet savu komentāru