Auto evakuātors – Tavs palīgs ik vienā situācijā!

Auto evakuātors - Tavs palīgs ik vienā situācijā!

Auto evakuātori nāk palīgā jebkurā dzīves situācijā!napolo evakuators

Auto evakuātors

Auto evakuātori ir glābēji dažādos gadījumos un situācijās.

Lai izvilktu grāvī ieslīdējušu auto. Lai pārvestu to no punkta A uz punktu B, ja ir kādi tehniski bojājumi. Protams, arī CSN gadījumos u.c.

Bet ne vienmēr auto evakuātora pakalpojumi nepieciešami tikai nepatīkamās situācijās. Piemēram,

auto evakuacija

šobrīd, Covid 19 izplatības laikā, daudzi auto tirgotāji ir nodrošinājuši iespējas auto iegādāties attālināti. Cilvēki turpina iegādāties auto. Daži klienti auto ir nopirkuši un nevar aizbraukt tam pakaļ, tad palīgā dodas auto evakuātors.

Daži auto evakuātori var sniegt ne tikai auto evakuācijas pakalpojumus. Tie spēj palīdzēt transportēt arī lielgabarīta preces un nestandarta kravas.
Piemēram, SIA “NAPOLO AUTO” auto evakuātors ir aprīkots ar krānu, jeb manipulātoru, kas ir palīdzējis pārvest arī skulptūras un citus sarežģīti transportējamus priekšmetus: pirtis, traktortehniku, lauksaimniecības tehniku, būvniecības preces, konteinerus, u.c.

Auto manipulātors

Ar ko atšķiras evakuātors ar manipulatoru no parastā evakuātora?

SIA “NAPOLO AUTO” vadītājs Ēriks Punculs stāsta: "Evakuātors ar manipulatoru ir daudz universālāks un daudzpusīgāks, tas spēj tikt galā ar daudz sarežģītākām situācijām gan uz ceļa, gan transportējot lielās kravas. Evakuātoram ar manipulatoru ir lielākas iespējas,"
Situācijās, kur standarta auto evakuātors nespēj tikt galā, bieži palīgā tiek saukti evakuātori ar krānu. Tāpēc zvanot auto evakuācijas pakalpojumu sniedzējam, obligāti būtu jāizstāsta situācija, jāapraksta transportējamais priekšmets vai automašīna.

Situācijās, kur standarta auto evakuātors nespēj risināt situāciju, vienmēr talkā tiek saukti manipulātori. Tāpēc zvanot auto evakuācijas pakalpojumu sniedzējam, obligāti būtu jāizstāsta situācija, jāapraksta transportējamais priekšmets vai automašīna.

auto evakuacija

Klientam būtu jāspēj atbildēt arī uz pakalpojuma sniedzēja kontroljautājumiem. Piemēram, vai transportējamai automašīnai vai kravai ir viegli piekļūt? Vai automašīnai ir bloķēti riteņi vai bloķēta stūre, un vai to ir iespējams ielikt auto neitrālajā stāvoklī. Klientam noteikti ir jāziņo, ja auto ir bez atslēgām un, ka auto nav iespējams atvērt. (Šajā gadījumā noteikti būs jāspēj pierādīt, ka auto ir Tavs!) “NAPOLO AUTO” ir ļoti pretimnākošs uzņēmums, ja gadījumā uz kādu no šiem jautājumiem nespēsi atbildēt, vari nosūtīt fotogrāfiju no notikuma vietas, lai palīgā dotos sagatavoti un ar attiecīgo tehnisko aprīkojumu. Tas spēj celt jebkādu auto, lauksaimniecības tehniku un tikt vietās, kas šķiet neiespējamas.

Tas spēj evakuēt jebkuru auto ar jebkādiem defektiem, un pie jebkuras sarežģītākās situācijas, tiks atrasts risinājums.

Izcenojums veidojas no dažādiem aspektiem, piemēram:

  • Attāluma, kāds jāveic;
  • Transportējamā tehnika – vieglais, buss, apvidus auto vai traktortehnika;
  • Transportējamās tehnikas stāvoklis un apgrūtinājumi, papildus darbi uz vietas - ja auto ir grāvī, pēc avārijas, bloķēti riteņi u.c.;
  • Transportējamās tehnikas atrašanās vieta un sarežģītība to uzlikt uz platformas u.c.

Auto evakuātori nav tikai auto evakuātori. Tie spēj palīdzēt arī citām lielgabarīta precēm nonākt pie klienta. Piemēram, SIA "NAPOLO AUTO" auto evakuātors jeb manipulātors palīdzējis pārvest arī skulptūras un citus lielus mākslas darbus.

Izsaucot evakuātoru ar manipulatoru  nestandarta situācijās, iespējams  nāksies par pakalpojumu samaksāt nedaudz vairāk, taču tas būs  lētāk nekā izsaucot palīgus, kas nespēj izpildīt uzdevumu.

Ko manipulātors var transportēt?

Tas var transportēt visu, ko vien spējam un pat nespējam iedomāties!

  • Automašīnas ar sarežģījumiem ritošajā daļā, piemēram, bloķētiem riteņiem;
  • Degušus auto, slēgtus auto (signalizācijas problēmas);
  • Ekskluzīvus auto un jahtas;
  • Traktortehniku, lauksaimniecības tehniku, meža tehniku utml.;
  • Lielgabarīta preces – būvmateriālus, skulptūras u.c.;
  • Pirtis, dārza mājas, dzīvojamās mājas, trepes un citus lielus interjera priekšmetus.

Vairāk apskati galerijā:

Auto manipulātori ir universāli – auto evakuācija un preču transportēšana – viss vienā!

Covid 19

Kā zināms, kopš 2020. gada marta arī Latvijā strauji izplatījies lipīgais vīruss Covid – 19 jeb Koronavīruss. Tas ir ietekmējis arī auto evakuātoru un manipulātoru darbu. Cilvēki vairāk piedomā, kur un kā atstāt savu auto. Cenšas pārvietoties mazāk, tikai nepieciešamības gadījumos. Vīrusa sākumā iedzīvotāji ar auto pārvietojās manāmi mazāk, tāpēc arī avārijas un aizsalušas vai saplīsušas mašīnas bija mazākā cilvēku problēma.

NAPOLO AUTO” darbinieki ar lielu piesardzību izturas pret klientu un savu drošību. Lieto sejas un mutes aizsargus un cimdus. Dezinficē rokas. Uzņēmums ir parūpējies par vienreizējās lietošanas sejas maskām, lai vedot klientus, var nepieciešamības gadījumā tās iedot. Salonā pieejami dezinfekcijas līdzekļi kā šoferim, tā klientam.

 

Sniedzot palīdzīgu roku ikvienā situācijā,
"NAPOLO AUTO" un Autoplatform.lv

Atstājiet savu komentāru