Jauns auto tirgotājs Valmierā – Autovia

Jauns auto tirgotājs Valmierā - Autovia

Izveidot lielāko auto tirdzniecības uzņēmumu Valmierā un Vidzemē! Ar šādu ideju tiek būvēts jauns auto tirdzniecības placis - Autovia.

Autovia jeb ‘’www.autovia.lv’’ (uzņēmuma privātā vietne interneta vidē), ir jauns uzņēmums, kas juridiski ir dibināts šogad un Valmierā tiek būvēts ar 2020.gada septembri. Kaut arī uzņēmums ir jauns, to vada divi rūdīti auto tirgotāji ar vairāk kā 10 gadu pieredzi auto tirdzniecības nozarē.  Ideja par Autovia realizēšanu Valmierā radusies Autovia komandai pāris reizes paciemojoties Valmierā. Tā arī bijusi 'dzirksts', kas likusi saprast, ka Valmiera būs īstā vieta Autovia uzņēmuma būvēšanai.

Autovia komanda jau šī gada septembra beigās uzsāka visus nepieciešamos darbus uzņēmuma attīstībai Valmierā. Ir zināms, ka Autovia sava uzņēmuma prezentēšanu paziņos ar reklāmas starpniecību. Bet tūlīt uzreiz aiz tā – vērs uzņēmuma durvis, atklājot Autovia darbības uzsākšanu Valmierā. Auto tirdzniecības uzņēmuma komanda jau ir paziņojuši, ka atklāšana notiks 31.oktobrī!

Ko Autovia piedāvā? Autovia piedāvā plašu pakalpojuma klāstu – piedāvājot saviem potenciālajiem klientiem plašu, populārāko auto modeļu klāstu. Lietotus, mazlietotus auto. Stingri testētas automašīnas ar garantiju. Auto līzinga iespējas. Iespējama arī auto uzpirkšana. Auto maiņa, novērtēšana, kā arī auto tehniskais atblasts. Ne mazāk svarīgi – arī bezmaksas konsultācijas īstā auto piemeklēšanai.

Kā Autovia sevi pasniedz?  Autovia savu uzņēmumu veido kā zīmolu. Veidojot zīmola tēlu. Kas ir vienota gan noformējumā, gan reklāmā, gan uzņēmuma formās, radot cilvēkos un potenciālajos klientos asociāciju ar uzņēmumu. Stingri vadoties pēc reklāmas prasībām, arī noformējums, saturs un reklāmas kampaņas internetā tiek veidotas pēc vienota stila. Kādēļ? Lai atgādinātu, uzrunātu, mudinātu  klientus iegriezties Autovia. Vai radītu vēlmi pavadīt ilgāku laiku Autovia uzņēmuma profilā jeb vietnē: www.autovia.lv

Autovia uzdevums ir nodrošināt plašu automašīnu klāstu klientiem ar ierobežotu budžetu, kā arī klientiem ar lielām ambīcijām. Auto pakalpojuma klāstā būs sastopami gan mazbudžeta automobiļi vai lietotas automašīnas,  cilvēkiem ar zemiem ienākumiem. Gan arī automašīnas, kur klientu iespējas neaptstājas pie 2010.gada automašīnām.

Autovia galvenais uzdevums ir nodrošināt plašu automašīnu klāstu klientiem ar ierobežotu budžetu, kā arī klientiem ar lielām ambīcijām.

Jauns auto tirdzniecības uzņēmums Autovia - mazlietoti, lietoti auto no Vācijas un Eiropas

Kā Autovia seko līdzi laikam? Autovia līdz ar uzņēmuma atvēršanu rūpīgi seko līdzi mūsdienu tehnoloģijām, izmantojot visu, kas atvieglo pašu darbu. Bet ne mazāk – palīdz Latvijai uzzināt par auto tirgotājiem Autovia, zvilnot mājas dīvānā. Autovia ir izveidojuši personīgo vietni www.autovia.lv. Kur ir pieejami ne tikai izzinoši raksti par to, kā droši iegādāties lietotu auto, kas jāzina par auto līzingu, kredītu. BET ARĪ – var aplūkot automašīnu klāstu/piedāvājumu neesot uz vietas Autovia. Arī līzinga noformēšana ir iespējami attālināti. Tāpat kā sapņa auto izvēle – esot digitālajā uzņēmuma platformā –sadaļā - lietoti auto.

Autovia vīzija un mērķis vienkopus – kļūt par valmieriešiem draudzīgāko auto tirdzniecības uzņēmumu, nodrošinot uzticamus spēkratus. Attīstot uzņēmumu tiktāl, lai būtu draudzīgākā un uzticamākā auto tirdzniecības vieta Valmierā un Vidzemē.

Autovia sapnis – kļūt par pircēju pirmo un vienīgo izvēli auto iegādē un pirmo un vienīgo kompāniju, kuru klienti ieteiks arī saviem draugiem, kolēģiem, radiem. Autovia neslēpj, ka iegūt klientu sirdis ir smags darbs. Bet ar lojālu pieeju, atvērtību un godīgu darbu, kaut ilgi, bet rezultatīvi - tas nes augļus.

Šobrīd Autovia placī ir vairāk kā 50 automašīnas, kas tuvākajā laikā pietuvināsies 100 auto skaitlim. Auto klāstā ir pieejamas populārākās automašīnu markas, modeļi, kas spēs iepriecināt gan daiļo, gan stipro dzimumu. Aplūkot automašīnas, kā arī pieteikt testa braucienu, ir pieejams jau šobrīd!

 

Par veiksmes stāstiem, par izdošanos, par jauniem izaicinājumiem un to piepildīšanu,

Ar prieku vēlot iekarot izvirzītos mērķus, sapņus, klientu sirdis,

Sveicam Autovia no Autoplatform.lv!

Atstājiet savu komentāru