Auto sludinājumi ir vēsture!

Auto sludinājumi ir vēsture!

  Sludinājumi, un to izmaksas, ir vēsture

   Latvijā ir tapusi jauna platforma auto nozares tirgotājiem un privātpersonām – www.autoplatform.lv . Platforma pamatā ir paredzēta auto nozares tirgotājiem – automazgātavām, autoservisiem, mazlietotu auto tirgotājiem, auto dīleriem, auto centriem, riepu servisiem uc. auto nozares speciālistiem. Platformas izstrādātāji piedāvā auto nozares tirgotājiem uzlabot to ikdienu, radot platformu, kur vienkārši un ērti optimizēt savu biznesu e-vidē, kur nepārmaksāt par atkārtotām publikācijām (jeb ‘’sludinājumiem’’), kā arī neuztraukties par sludinājumu īsajiem termiņiem. Turpretī privātpersonām platforma ir lietojama bez maksas, kur ērti un ātri meklēt atbildes uz auto nozares jautājumiem, vai tā būtu saistīta ar jauna auto iegādi, auto pulēšanas pakalpojumu vai vienkārši satiksmes likumu un noteikumu izzināšanu.

   Juridiskajam sektoram ''AP'' (Autoplatform.lv), auto nozares platforma, ir veids, kā satikties ar saviem potenciālajiem klientiem, kā arī citam ar citu. Autoplatform.lv mērķi ir apvienot auto nozari vienotā platformā, samazinot dārgās sludinājuma izmaksas un reizē ērti optimizējot tirgotāju biznesu e-vidē. Privāto auto īpašniekiem tā ir iespēja bez maksas un bez termiņa atbrīvoties no spēkrata, sagaidot īsto pircēju, kas uzņemsies tālākās rūpes par pārdošanā ievietoto TL (transportlīdzekli), un ne tikai – ziņas, intervijas, konkursi, nozares speciālistu viedokļi, auto līzinga padomi, unikāls autoservisu un auto pakalpojumu meklēšanas filtrs, unikālas digitālās auto nozares kartes, vairāki tūkstoši automobiļu platformas auto katalogā, tas viss ir pieejams Autoplatform.lv

   Auto nozares pārstāvjiem palielinot izredzes pārdot TL vai piesaistīt jaunus klientus auto nozares pakalpojumiem, platformas veidotāji iesaka ievietot sludinājumu (publikāciju) par pakalpojumu vai TL pārdošanu kopā ar videomateriālu, daloties ar to arī sociālajos tīklos. Tas ir izcils veids kā ar īpaši efektīvu sludinājumu saturu uzrunāt potenciālo pircēju. Autoplatform.lv ļauj ikvienam privatā auto tirgotājam vai juridiskajam platformā būt par bosu vai saimnieku, nosakot, cik ilgi viņu ievietotais sludinājums būs aktīvs, cik reizes tiks atjaunināts sludinājuma saturs, kāds būs (ja būs) videomateriāls un bildes, protams, tiktāl, ciktāl tas atbilst portāla lietošanas likumiem un noteikumiem. Autoplatform.lv ir paredzēts ikvienam, kam ir auto, būs auto vai ir tikai interese par auto nozari.

 Sevišķi Autoplatform.lv komanda 'uzsver' sludinājumus, kurus mūsdienu tehnoloģiju laikmetā pareizāk būtu sākt dēvēt par publikācijām, vēršot uzmanību, ka publikācijas mērķis ir publicēt konkrētu preci, produktu vai pakalpojumu, bez termiņu ierobežojumiem ar mērķi sasniegt vēlamo publikācijas rezultātu. Ikviens portālā ievietotais ‘’sludinājums’’ ir bez termiņa un privātpersonām arī bez maksas, tātad arī regulāra atjaunošana ik pēc 2-3 nedēļām nebūs slogs. ‘’Sludinājumu’’ no platformas sistēmas dzēš pats tirgotājs, kad vien uzskata to par, vai nu nepieciešamu, vai arī, kad transportlīdzeklis tiek pārdots.

   Autoplatform.lv ir izstrādāts, lai kļūtu par mūsdienīgu auto nozares risinājumu. Platformas veidotāji aktīvi sekojot līdzi mūsdienu tehnoloģijām, vairākus gadus darbojoties IT nozarē, ķērās klāt pie šī diženā mērķa - sakārtot veselu auto nozares vidi, sākot ar auto tirgotājiem, servisiem, beidzot ar riepu, disku pārdevējiem. Platformas veidotāji neslēpj to, cik nesakārtota auto nozare ir IT vidē, cik grūti atrodami ir auto nozares pakalpojumi, un, cik motivēti un iesaistīti šajā projektā ir paši auto nozares tirgotāji, kas ir nesuši lielu pievienoto vērtību portāla attīstībā.

   Autoplatform.lv vērš uzmanību arī uz pēdējiem 20 gadiem Latvijā un tehnoloģijā, un tās attīstībā, vēršot uzmanību uz laiku pirms 20 gadiem, kad nebija ne kārtīga Interneta, ne ''sludinājumu'' portālu, ne sakārtota auto nozares vide. Tagad teju gandrīz ikviena nozare ir apvienota, vai arī tiek apvienota. Atskatoties uz ‘’tā laika’’ ''sludinājumiem'', tad šo daudzo gadu laikā ir noticis milzīgs lēciens IT vidē, cilvēkiem aktīvi sekojot līdzi jauno tehnoloģiju attīstībai. Arī straujš lēciens noticis pašā auto nozarē, kā, piemēram, atskatoties uz 20+ gadu veciem automobiļiem un 2019. gada spēkratiem, uz strauji pieaugošo auto pakalpojumu klāstu un pieprasījuma pieaugumu.

   Šodien tirgošanās ir uzņēmusi milzīgu tempu, ja agrāk pakalpojumi tika pārdoti no ‘’mutes-mutē’’ vai ar skrejlapu palīdzību, ar roku rakstītām zīmītēm, tad tagad garās cilvēku rindas pie ''sludinājuma'' dēļiem palikušas tālā vēsturē, šodien viss ir tik tālu attīstījies un optimizēts, palīdzot nonākt informācijai pie adresāta ar pāris klikšķu palīdzību pāris sekunžu laikā. Šodien Internetā pieejamā informācija, preces un pakalpojumi ir tik tālu 'saindējušas' cilvēkus, ka jebkas, pēc kā cilvēki agrāk sēdās autobusos, tagad tiek pievests līdz pat durvīm. Šodien pārdot pakalpojumus vai produktus var no jebkuras vietas un ierīces, ērti pārvaldot biznesu ar telefonu vien.

  Platformas veidotājiem izpētot auto nozares virtuves saturu daudz nopietnāk, tika konstatēts, kāds haoss tomēr valda auto nozarē, cik dumpinieciska ir auto tirgotāju neapmierinātība pie strauji pieaugošajām ''sludinājuma'' izmaksām. Autoplatform.lv mērķtiecīgi uzstādītajam mērķim, izaicinājumam - sakārtot auto nozares vidi, apvienojot nozares tirgotājus, piesaistot privātpersonas. Daloties ar aktuālu informāciju, taupot lietotāju laiku, ļaujot ātri sameklēt atbildes uz uzdotajiem jautājumiem.

Autoplatform.lv neuzskata, ka privātpersonām par ievietotajiem ''sludinājumiem'' būtu jāmaksā, turpretī juridiskajam sektoram tiek piedāvāti draudzīgi ikmēneša tarifu plāni, kas krietni ietaupīs ikmēneša tēriņus, ar piezīmi, ka ievietotie sludinājumi nav un nebūs atkārtoti jāieliek, līdz ar to, nav atkārtoti par tiem jāmaksā.

1 Komentāri

Atstājiet savu komentāru