Austrijas uzņēmums no Ņivas uztaisa unikālu un interesantu auto

Austrijas uzņēmums no Ņivas uztaisa unikālu un interesantu auto

Austriešu uzņēmums Vagabund Moto, kuri darbojas ar personalizētu retro stila motociklu ražošanu, nolēma spert drosmīgu soli un īstenot Lada Ņiva pārbūves projektu. Rezultāts ir acīm tīkams un ļoti izskatīgs auto ar Ņivai raksturīgajām bezceļu braukšanas īpašībām.

FOTO: Facebook/Vagabund Moto

Vagabund Moto pamatā izgatavo tā sauktos skramblerus jeb scrambler tipa motociklus, kam noņemts vairums lieko, dekoratīvo detaļu un uzmontētas iespaidīgas bezceļu riepas. Rezultāts ir ievērības cienīga motocikla izskats, pamatā no BMW apcirkņiem, kuram, acīmredzot, neviens pārbaudījums nav par smagu.

Pēc līdzīgas receptes austriešu moto tūninga uzņēmuma meistari nolēma pārbūvēt ļoti labi zināmo un pazīstamo apvidnieku Lada Ņiva, kas kopš dzimšanas Padomju Savienībā, vairāk nekā 43 gadiem tikpat kā nav mainījies.

FOTO: Publicitātes foto

 

Vagabund Moto par pamatu savā Lada Ņiva pārbūves projektā ir ņēmis 13 gadus vecu auto ar visām Ņivai raksturīgajām rūsas problēmām. Metināšana bija ļoti ilga un apjomīga, taču darbs, kas tika ieguldīts ir atmaksājies un gala rezultātu nepavisam nav kauns atrādīt plašākai publikai.

FOTO: Facebook/Vagabund Moto

 

Austrijas uzņēmuma Ņiva patiešām izskatās atzīstami un arī līdzīgā saikne ar skrambleriem ir acīmredzama. Īpaša odziņa ārējam dizainam ir virbūves pelēkais tonis, ko Škodu fani var atpazīt no Octavia RS krāsu paletes, kas tiek piedāvāta.

Šo auto nav plānots turēt izstāžu zālē, bet gan likt lietā, tādēļ tā interjers ir atstāts tikpat vienkāršs un funkcionāls, kāds tas bija, kad auto izbrauca no rūpnīcas.

Vagabund Moto Ņiva ir unikāls auto un to nav paredzēts pārdot. Taču uzņēmuma meistari ir sajutuši auto tūninga smalkumus un jau plāno nākotnē pēc savu motociklu līdzības pārbūvēt arī citus klasiskos apvidus auto, piemēram, Land Rover Defender, Toyota Land Cruiser.

Atstājiet savu komentāru